Kokosy a produkty z nich – zdraví i krása v jednom

Záleží vám na tom, jak se stravujete? Rádi zkoušíte nové a zdravý prospěšné potraviny? Olej – to není jen mastný nezdravý tuk. Existují i zdravé varianty, třeba takový kokosový olej, který má uplatnění nejen v kuchyni, ale lze ho použít také jako produkt pro zkrášlení těla, pleti i vlasů. Jeho účinky vás velmi příjemně překvapí. Působí totiž preventivně vůči různým chorobám, má antivirotický a antibiotický účinek. Dokáže dokonce i vybělit zuby. Dále také vyrovnává hladinu cukru v krvi a dodává tělu energii. Dále zlepšuje trávení a pomáhá i proti hladu. Je také bohatý na kyselinu laurovou, která v moderním stravování člověku chybí. 

SKVĚLÝ PRODUKT PRO VYZNAVAČE ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Tento produkt se řadí mezi zdravé oleje, a tudíž je vhodný jako součást zdravého životního stylu. 

KRÁSA VLASŮ I POKOŽKY

Pokud ho chcete použít pro vaše zkrášlení, pak je možné jej využít třeba jako vlasový zábal – skvěle tak funguje na suché, lámavé a poškozené konečky, ale oživí i pokožku hlavy. Použít se dá i na pleť a tělo – dokonale hydratuje suchou kůži, ale funguje i proti vráskám celulitidě.  Chcete vypadat mladistvěji? Tento produkt z kokosů pomáhá dokonce i eliminovat stařecké skvrny. 

I ve vaší kuchyni si rozhodně najde bio kokosový olej svoje uplatnění. Jeho použití je opravdu široké. Jako stvořený je pro ostřejší orientální pokrmy. Využití má ale i při přípravě různých dezertů, pomazánek nebo dokonce i k dochucení salátů. Můžete jím zkrátka nahradit jiné, nezdravé tuky. Fantazii se během jeho využití meze nekladou.

Vsaďte na zdravý produkt z přírody

Myslete na vaše zdraví a zařaďte do vašeho jídelníčku zdraví prospěšné potraviny. Pořiďte si i vy tento produkt zdravé výživy a udělejte tak něco dobrého nejen pro vaše zdraví, ale také pro vaši krásu. Díky této zdravé potravině budete nejen zdravější, ale také dokonce krásnější.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment