Kde pořídíte výhodný úvěr?

Potřebujete nutně peníze na nezbytnou opravu v bytě nebo se vám porouchala pračka a potřebujete novou? V takových situacích se bez úvěru neobejdete. Poradíme vám, kde si půjčíte výhodně. Výhodná alternativa místo nebankovních půjček

Speciální produkt s názvem Peníze na klik nabízí Česká spořitelna.

pujcky-vecernik-financeJde o důvěryhodnou obdobu nebankovních půjček do výplaty. Půjčit si můžete bezúčelně částku od 5 000 Kč do 50 000 Kč. Princip služby funguje následovně. Banka s vámi uzavře smlouvu, která vám umožňuje si kdykoliv na svůj účet převést libovolnou částku. Maximálně lze převést 50 000,- Kč. Za každý převod uhradíte jednorázový poplatek ve výši 50 Kč. Splácet úvěr začnete až ve chvíli, kdy si nějakou částku na svůj osobní účet převedete. Měsíčně se vám strhává splátka z osobního účtu. Za zřízení a vedení úvěrového účtu nic neplatíte. Stejně tak můžete kdykoliv zdarma vypůjčenou částku vyrovnat. Po vyrovnání úvěru si můžete půjčovat kdykoliv opakovaně bez jakéhokoliv papírování. Z nabídky České spořitelny jde o produkt výhodnější než kontokorent nebo kreditní karta. Úroková sazba u Peněz na klik činí 16,9 %, RPSN se odvíjí od velikosti půjčené částky.

Kde se úvěr nejvíc vyplatí?

V nízkonákladové bance! Potřebujete si půjčit za co nejvýhodnějších podmínek? V tom případě se obraťte na některou z nízkonákladových bank. Velmi výhodně vám půjčí např. Equa bank, která poskytuje bezúčelnou půjčku od 5 000 Kč až do výše 600 000,- Kč. Zřízení i správa půjčky, stejně jako mimořádné splátky a předčasné splacení jsou zdarma. Úroková sazba je od 5,7 % p.a. a RPSN od 5,9 %. Výhodný bankovní úvěr poskytuje také mBank. Sjednáte-li si produkt s názvem mPůjčka Plus, můžete si půjčit od 10 000 Kč do 40 000 Kč s 0 % úrokovou sazbou a splatností 12 měsíců. Platíte jen 2% poplatek. RPSN činí 3,81%.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment