Kam s kamarády za zábavou?

Máte volný víkend a nevíte, kam vyrazit s partou kamarádů? Nebo jste slaměný vdovec, který se doma nudí? Máme pro vás několik tipů na místa, kde se vy i vaši kamarádi skvěle pobavíte. Akce se koná v Michnově paláci Tyršova domu v Praze.

Výprava za vínem

Patříte-li mezi milovníky vína, určitě navštivte některou z akcí věnovaných tomuto lahodnému nápoji. Za zmínku stojí např. Festival vína v Českém Krumlově, který se koná od 20.10. do 30.11. 2017. Kromě přehlídky tuzemských i zahraničních vín se můžete těšit také na nejrůznější gastronomické lahůdky. Za vínem se můžete vydat také do Opavy, kde je pořádán vinný trh. Čeká vás jak ochutnávka českých a moravských vín, tak bohatý doprovodný program. Akce se koná 20.10. 2017 od 16 do 22 hodin v obchodním centru Breda & Weinstein.

Za pivem i kulturou

Holdujete spíše pivu než vínu? Pak určitě navštivte Bavorsko-český festival Treffpunkt, který se koná v Plzni od 20.10. do 22.10. 2017. Těšit se můžete na ochutnávku bavorských piv i různých lahůdek. Kromě jídla a pití vás čeká také bohatý doprovodný program. Jeho součástí jsou např. výstavy, workshopy a koncerty. Nemáte rádi dechovku? Nevadí! Hrát se budou i jiné hudební žánry jako swing či big beat.

Rybí hody

Máte-li rádi ryby, zúčastněte se některého z výlovů rybníků a potoků. Součástí akcí bývá zajímavá podívaná, ochutnávka rybích specialit a často i doprovodný program. Za zmínku stojí třeba výlov rybníku Buzický v jihočeské Blatné pořádaný 27. 10. až 28.10. 2017. Pokud zavítáte do Aše, jistě vás nadchne tamní výlov potoků (např. výlov Rokytnice 20.10. 2017 od 7 hod. u tamní hospody).

Pro hravé muže

Máte v oblibě společenské hry? V tom případě si nenechte ujít Deskohraní, které je určeno jak dětem, tak dospělým. Jde o mezinárodní festival věnovaný karetním a deskovým hrám. Akce se koná od 14.10. do 22.10. 2017 v Michnově paláci Tyršova domu na Praze 1.

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment