Jaké barvy jsou na podzim nejvíce v kurzu?

Podzim je v plném proudu a to se logicky musí projevit na našem šatníku. O podzimu se často říká, že je to nejbarevnější období v roce a není se tak čemu divit, že se na něho ženy milující módu tolik těší. Možná i vy módě podléháte a již se nemůžete dočkat, až si budete s nejvíce trendy odstíny pohrávat a vymýšlet díky nim zajímavé outfity. Chcete poradit, jaké barvy jsou v tomto roce nejvíce v kurzu? Tak jo, jdeme na to!

·        Červená

Červená a samozřejmě nejen ona k podzimu neodmyslitelně patří. Podívejte se třeba na listí na stromech, uvidíte sami, že se mimo jiné zbarvuje i do červena. Do svého šatníku proto pusťte nejen křiklavou červenou, ale i další podobné barvičky – jako například cihlovou, rubínovou nebo třešňovou. S těmito barvami rozhodně nešlápnete vedle!

·        Hnědá

Hnědá spadá mezi zemité odstíny a tak je více než logické, že se objeví na seznamu podzimních barviček. A opět je řeč o různorodých odstínech hnědé, ať už sáhnete po jemně krémové nebo sytě tmavé – je to jen na vás. Tahle barva se bude nosit především na kabátech, kardiganech nebo svetrech, tak si vyberte.

·        Žlutá

I žlutá je další barva podzimu, možná i ta, která je nejvíce vidět. Podívejte se z okna, odměnou vám bude výhled na přírodu zbarvenou do žlutých odlesků. Ale pozor – nosit se bude nejen klasická žlutá, ale třeba i hořčicová nebo barva s lehce oranžovým nádechem. Žlutá je barva veselá, takže když jí budete nosit, budete mít zaručeně dobrou náladu.

·        Zelená

Jako poslední barvičku, která na našem podzimním seznamu nesmí chybět, je zelená. I ta patří mezi zemité odstíny a ty k podzimu zkrátka patří. Vsadit můžete na křiklavě zelenou i její příbuzné odstíny. Co třeba taková khaki barva? Ta přece vůbec nevypadá špatně!

Spread the love

Related posts

Leave a Comment