Kam na jarní dovolenou s dětmi či bez nich? Třeba po krásách Česka!

Plánujete jarní dovolenou a přemýšlíte, kam se vypravit? Pokud své dovolené trávíte většinou v zahraničí, tak letos vyzkoušejte změnu. Zůstaňte v Česku a poznejte krásy naší vlasti. Vždyť i v tuzemsko si lze užít atraktivní rekreaci. Máme pro vás pár tipů na zajímavá místa v Česku, kde si s dětmi i bez nich užijete dostatek zábavy a skvěle si odpočinete.

Rodinná jarní dovolená v hlavním městě

Pokud chcete podniknout dovolenou s dětmi, můžete se s nimi vypravit do Prahy. Společně s dětmi se můžete vydovádět v některém zábavním parku (např. v Tobogan Fantasy parku na Praze 5 ve Skandinávské ulici, či třeba v DinoParku v Českomoravské ulici na Praze 9). Rovněž si můžete užít vodní radovánky, a to třeba v Aquaparku Barrandov.

Romantika ve dvou? Třeba v Brně!

Chcete-li si užít romantickou dovolenou bez dětí, tak se vypravte do Brna. Jde o město bohaté jak na wellnessové služby, tak na kulturní i gurmánské zážitky. Ubytovat se můžete třeba v luxusním hotelu Royal Ricc ve Starobrněnské ulici či v Barceló Brno Palace na Šilingrově náměstí.

Za gurmánskými zážitky se stojí za to vypravit do Restaurace Valoria v Bohunické ulici. Ochutnáte zde chutné francouzské a italské speciality či moderně upravenou českou kuchyni. Příjemný večer ve dvou strávíte i v uvolněné atmosféře Beer Restaurant Panoptikum v Jakubské ulici. Máte-li v oblibě koktejly, tak se zastavte v Super Panda Circus v Husově ulici. Jedná se o bar s jedinečnou atmosférou. Koktejly jsou unikátní svým složením a jinde jen těžko ochutnáte.

Nedílnou součástí romantické dovolené je wellness, který si skvěle užijete kupříkladu v Lázeňském a relaxačním centru v Rašínově ulici. Těšit se můžete na širokou nabídku služeb od parní lázně a finské sauny přes Kneippův chodník až po krytý bazén a vířivku. K dispozici vám je rovněž solárium či posilovna.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment