10 nejdivnějších sexuálních úchylek

Mnoho sexuálních úchylek je v současnosti všeobecně známých. Kdo by neslyšel např. o sadismu, masochismu, pedofilii či třeba voyerismu? V moderní společnosti bývají i některé úchylky tolerovány. Bývá to v případě, že se dané sexuální úchylce oddávají plnoletí aktéři, a to zcela dobrovolně. Navíc nesmí úchylka nikoho ohrožovat na zdraví či na životě. Pokud se domníváte, že vás již nic nemůže překvapit, patrně vás vyvedeme z omylu. Představíme vám 10 nejpodivnějších sexuálních libůstek, o jejichž existenci jste patrně ještě neslyšeli.

Folikulismus

Člověk postižený touto úchylkou potřebuje k sexuálnímu uspokojení nafukovací balónky. Vzrušuje ho jejich nafukování a hraní si s nimi. Úchylka se vyskytuje zvláště u mužů.

Retifismus

Jde o formu fetišismu, s níž se zřejmě mnoho mužů setkalo u svých partnerek. Retifistka je totiž přímo posedlá botami. Takže pokud jich má vaše partnerka plné skříně, třeba to není jen z marnivosti.

Pediofilie

Tato úchylka nemá nic společného s pedofilií! Jde o sexuální posedlost hračkami – konkrétně nejrůznějšími panenkami (třeba Barbie).

Formikofilie

Název této zoofilní úchylky je odvozen od latinského formica, což je v překladu mravenec. Předmětem sexuální touhy však v tomto případě nejsou jen mravenci, ale nejrůznější drobní živočichové (hmyz, šneci či třeba žáby).

Timofilie

Zlatokopky možná nejsou jen bezcharakterní mrchy. Alespoň některé z nich jsou zřejmě postiženy touto úchylkou. Zdrojem sexuálního vzrušení je v tomto případě totiž bohatství.

Fornifilie

Tato úchylka je součástí BDSM. Postižený je při ní přetvářen či svého partnera přetváří v nábytek
(např. pomocí bondage), což mu přináší sexuální uspokojení. Nejčastější bývá svazování do tvaru stolku, křesla či židle. Ale může jít třeba i o houpacího koně.

Ofidiofilie

Jedná se o zoofilní úchylku, při níž jsou předmětem sexuální touhy hadi.

Dorafilie

Jedná se o sexuální úchylku, při níž jsou předmětem sexuální touhy zvířecí kůže a kožešiny.

Agalmatofilie

Objektem sexuální touhy jsou sochy či aranžérské figuríny.

Plushofilie

V tomto případě postiženou osobu sexuálně vzrušují vycpaná zvířata.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

One Thought to “10 nejdivnějších sexuálních úchylek”

  1. https://s-bydleni.cz/
    […] Další úchylky si přečtěte na serveru ČeskýVečerník.cz […]

Leave a Comment