Je svět informačních technologií váš nejlepší kamarád?

Každý člověk rozumí něčemu jinému. Někdo je manuálně zručný a rozumí truhlařině, jiný je manuálně méně zdatný, ale umí mluvit před lidmi. Také se mezi námi najdou ti, kteří mají za svého nejlepšího kamaráda informační technologie. Pokud patříte k IT specialistům, pak mluvíme rovnou k vám. Chcete změnit práci a chcete konečně pracovat v oboru, který vás baví a ke kterému máte blízko? Chcete se neustále vzdělávat v oboru IT, prahnete po nových zkušenostech a chcete využít i dosavadní zkušenosti, které jste v minulosti nasbírali? Neváhejte a pošlete svůj životopis do firmy U&SLUNO, kde hledají zrovna vás!

IT specialisté jsou dnes cenění opravdu zlatem. Ne každá firma však dokáže IT specialistům dát potřebné pracovní prostředí a rozmanitou práci, která rozhodně nebude jedním velkým stereotypem. Pokud tedy hledáte zaměstnání, kde stereotyp bude sprosté slovo, kde bude pracovní doba pružná a pracovní prostředí velmi milé a přátelské, firma U&SLUNO stojí za zkoušku.

Třeba hledají právě vás

Firma U&SLUNO sídlící v Ostravě aktuálně shání novou posilu do svého týmu. Budete jí právě vy? Aktuálně volné pracovní pozice najdete na www.joinus.cz. Sídlo v Ostravě by však nemělo být překážkou pro ty, kteří z Ostravy nepochází. Firma U&SLUNO totiž nabízí možnost pracovat formou Home Office, tudíž lze pracovat odkudkoli z České republiky.

To však není jediný benefit, jenž firma nabízí. Kromě toho je v nabídce také pružná pracovní doba, rozmanitá náplň práce, mimo jiné také přátelské prostředí tvořené milým pracovním kolektivem. Bonusem jsou čokoládové středy nebo báječná káva na pracovišti, která zlepší každé špatné ráno.

Více o firmě U&SLUNO

Než však pošlete životopis, pravděpodobně se chcete něco dozvědět o ostravské firmě U&SLUNO. Jedná se o dynamickou společnost zaměřující se na poradenské a konzultační služby pro retail, distribuci a logistiku. Kromě toho se zaměřuje i na informační technologie.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment