Jaké šaty v létě oceníte?

Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny. Dny jsou zalité sluncem, teploty stoupají k vysokým hodnotám a naše touha oblékat se co možná nejpohodlněji – ale zároveň tak, aby nám to slušelo, samozřejmě – je čím dál větší. Vlastně se není čemu divit. Venku je horko dokonce i ve stínu a my hledáme takový outfit, ve kterém se budeme cítit dobře, pohodlně a budete vědět, že jsme šik. V takovém případě není nic jednoduššího, nežli sáhnout po šatech – protože ty k ženám a létu neodmyslitelně patří!

Šaty, bez kterých to v létě nepůjde!

Pojďme se společně v dnešním článku podívat na to, jaké šaty jsou pro horké léto jednoznačným must have. Možná vás následujícími řádky inspirujeme na slušivou letní módu. Kdo ví!

Bohémské maxišaty sahající až na zem

Bohémské maxišaty s délkou sahající až ke kotníkům jsou naším tipem číslo jedna. Jsou jedním slovem božské! Slibují nejen maximum komfortu, ale zároveň i vzdušnost. A co si budeme nalhávat, to je v létě nedocenitelní zboží, které se rozhodně neodmítá. Záleží jen na vás, jaké maxišaty získají vaši pozornost. Ať už to budou s šaty s potiskem nebo bez, pestrobarevné nebo jednobarevné, splývající nebo volné – tak či onak vám budou slušet!

Romantické šatičky áčkového střihu

Venku klidně mohou být pařáky, ale i tak máme my ženy občas den, kdy se chceme proměnit v něžnou květinku. Toužíme se stát křehkou vílou, která v mužích vyvolá touhu ochránit nás a vzít nás pod svá křídla. A jaké šaty vám přijdou vhod právě v takové dny? No jasně, romantické šatičky áčkového střihu s květinovým potiskem! To je romantiky až až!

Sexy koktejlky se zdobením

Co nám v létě, kromě osvěžujících drinků, bazénu a nezávazných flirtů nesmí chybět? Máte pravdu, letní večírky pořádané za vlahé letní noci! Tomu by málokdo odolal, nemáme pravdu? Pro takové případy ale potřebujete něco na sebe a nejlepší volbou jsou opět šaty. Tentokrát ale doporučujeme vsadit na ověřenou klasiku a tou jsou koktejlky. U těch se nemusíte bát ani výraznějšího zdobení, alespoň si vás v baru všichni všimnou!

Spread the love

Related posts

Leave a Comment