Aktuální hity letní módy – jaké to jsou?

Léto je v plném proudu, což znamená, že jsou v plném proudu i aktuální letní módní kousky, s nimiž se můžeme chlubit. Jenže počasí nám zrovna nefandí, protože je stále jinak. Jeden den teploty sahají k pětatřiceti stupňům, na druhou stranu v jiný den zase rychlostí blesku klesnou k patnácti. Díky tomu, že se navíc v mnoha zaměstnáních pouští klimatizace, tak to s naší imunitou pěkně cloumá. Letošní léto je tedy dosti problematické nejen pro naše tělo a zdraví, ale také tehdy, kdy nevíme, co si obléknout. Těžko se při takových změnách počasí volí, co si máme vzít.

Pokud však počasí vypadá slibně, riskněte to a vezměte si nějaký z aktuálních letních trendů. V zimě je asi těžko vynosíte. Pakliže si nejste jisti, co vůbec takový trend je, pak se zaměřte na následující tipy.

Když šaty, tak košilové!

Během letošního léta jsou rozhodně velice oblíbené šaty. Ty najdete aktuálně v jakékoliv podobě, ale rozhodněte se pro tu košilovou verzi, protože právě košilové šaty jsou jednoznačnou jedničkou. Dnes je najdete v lehčím provedení (tedy z lehčího materiálu), ale najdete je taky v trochu teplejším provedení, tedy z klasické džínoviny. Jestliže však nemáte rádi košile a košilové šaty jsou pro vás hotové zlo, pak se raději zaměřte na barevnější typy šatů z dílny značky Desigual, která nikdy nezklame. Navíc barvičky jsou pro léto to pravé!

Kabelky jako nutný doplněk

K takovým šatům však patří samozřejmě i kabelky. Ty najdete také v dílně značky Desigual v poměrně barevném provedení, ale u kabelek je celkem jedno, jak barevné či nebarevné budou. V poslední době se však staly populární hlavně batohy, proto pokud máte možnost, raději sáhněte po vkusném batůžku, než po klasické kabelce. Jestliže však upřednostňujete kabelku, pak volte praktickou crossbody. Nebojte se například žlutého nebo modrého provedení.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment