Jaké jsou plavky letošního léta?

Léto je v plném proudu a horké dny nás lákají ven. Většinu volného času se snažíme trávit někde u vody – ať už doma u bazénu, nebo na veřejném koupališti. A jestli k létu kromě koupání něco neodmyslitelně patří, pak je to opalování. Proto jsme se rozhodli v dnešním článku zaměřit na plavkové trendy pro letošní léto, ve kterých si budete moci hrdě vyrazit na plovárnu nebo doma na zahradě chytat bronz. Zajímá vás, jaké plavky se budou nosit? Tak čtěte dál!

 

Trendy plavky na léto 2017

Chcete si udělat radost novými plavkami? Pak jste tu správně! Přinášíme vám trendy v plavkách letošního léta. I vy si mezi nimi jistě vyberete model vhodný jak našich plováren, tak i pláží v exotické destinaci!

Netradiční plavky na jedno rameno

Určitě si vybavíte topy a halenky na jedno rameno. A tento trend, který je u žen poměrně oblíbený, se teď objevuje i u plavek. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro jednodílné jednoramínkové plavky nebo vsadíte na klasické bikiny, jen v trochu jiném střihu.

Baywatch plavky jsou opět v módě

Znáte baywatch plavky? Vybavte si například pobřežní hlídku, kde vnadná plavčice měla přesně tyto červené plavky. Poznáte je podle typického vykrojení spodního dílu plavek, který vám opticky prodlouží nohy. Ale pozor! Baywatch plavky si vyžadují perfektní oholení!

Plavky s proužky odhalující kůži

Plavky disponující několika proužky byly hitem i loňské léto, to letošní tomu není jinak. Jednodílné i dvoudílné plavky s proužky obepínající vaše tělo jsou nejen velice zajímavé, ale dokonce i svůdné. Nevýhodou je, že si proužky opálíte.

Plavky splývající s tělem

Mezi trendy v oblasti dámských plavek se letošní rok dostaly i kousky v tělové barvě, které na první pohled klamou okolí a vytváří iluzi, že na sobě vlastně vůbec nic nemáte. Pokud si na ně troufnete, zaručeně si získáte pozornost.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment