Jaká svítidla ocení milovníci boho stylu?

Dnes se dá domácnost zařídit do skutečně jakéhokoli stylu. V současné době vedou zejména styly, jako je luxusní styl art deco z třicátých let, v němž dominují lesklé a třpytící se věci. Kromě něj je velmi oblíbený skandinávský styl, který je známý svou jednoduchostí a něžností, či anglický styl, jemuž zase dominují masivní věci a přírodní materiály, jako je dřevo nebo lýko. Nesmíme však zapomenout ani na boho styl, který milují většino ženy něžné.

Boho styl by každý představil jinak. Pro někoho je to závan něžnosti, pro jiného je to nestárnoucí jednoduchost, která v sobě má obsaženou pořádnou porci romantiky. Ať už pro vás boho styl znamená cokoli, je dobré jemu podřídit i osvětlení v domě.

Při výběru osvětlení budete jistě zaraženi velkou nabídkou, z níž si nebudete moct vybrat vhodné osvětlení, které by se do boho stylu hodilo. Zejména pokud budete nakupovat v internetovém obchodě osvetleni.com, budete až užaslí nabídkou, která se vám zjeví přímo před očima. Abyste sáhli po tom správném boho osvětlení, které se bude do vaší boho domácnosti hodit, rozhodli jsme se vám vypsat několik tipů, které rozhodně stojí alespoň za promyšlení.

V sádrových světlech se skrývá něžná romantika

Mnozí lidé milující boho styl jsou toho názoru, že boho styl je o něžnosti a romantice. Obě vlastnosti splňují sádrová svítidla, která jsou navíc doslova neviditelná. Jsou jednoduchá, jednobarevná, krásně splynou s bíle natřenou zdí. Ideální jsou jako noční lampičky u postele v ložnici, ale také se jimi obklopují chodby nebo se instalují do koupelen, kde působí klidným dojmem. LED svítidla jsou nadčasové a chybu s jejich nákupem určitě neuděláte.

I retro má své kouzlo

I když je retro styl něco krapet jiného než boho styl, skrývá v sobě něco, co boho styl potřebuje. Ať už si zvolíte retro svítidlo v podobě stolní lampičky nebo naopak velké stojací lampy, jistě neuděláte krok vedle.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment