Reklamní předměty s vytištěným logem firmy

Zákaz plastových obalů či jeho zpoplatnění společnostem, které využívaly igelitových obalů jako výhodného prostoru pro zviditelnění, umožňuje marketingovým specialistům poohlédnout se po jiných předmětech, kam můžou viditelně umístit svá loga. Omezení užívání plastů je chvályhodný počin, který ocení nejen současní ekologicky smýšlející lidé, ale i budoucí generace, jež po nás budou muset řešit zamoření planety odpadky. Proto se nabízí otázka, jaké materiály používat pro reklamní předměty. Reklamní propisky a další psací potřeby zahrnují vyjma elegantních sad i ekologické výrobky, kterými potěšíte klienty, zákazníky i partnery, jimž není lhostejný osud přírody a života kolem nás.

Reklama sluší kancelářským potřebám i sportovním pomůckám a textilu

Ovšem nejen kancelářské potřeby se potiskují logy a názvy firem. Sportovní potřeby, textil, pomůcky do domácnosti, prostředky pro wellness, ale i kuřácké potřeby si zaslouží potisknout reklamními nápisy v kvalitě, která nezmizí. Pokud jsme zmínili téma ekologie, nákupní tašky pro uvědomělé zákazníky si v grafickém studiu můžete vybrat z mnoha typů a rovnou se domluvit na konkrétním potisku.

Co se týče domluvy s pracovníky studia, grafici jsou schopni pomoci vám vytvořit logo v patřičném rozlišení, aby se dalo použít jak na psací potřeby, tak trička nebo na zmíněné nákupní tašky. Vy si už jen vyberete ze stovek produktů, které byste chtěli vyzdobit logem, mottem či jakýmkoliv typem zviditelnění své společnosti, a na tvůrcích je, aby vám konkrétní předměty logy vyzdobili. Pro potisk se používá sublimační tisk, laser, sítotisk a další způsoby, na textil se hodí jak sítotisk, tak výšivka. Na vás už je jen poradit si s nápadem, kterými dárky byste svým zákazníkům a partnerům udělali největší radost. 

Spread the love

Related posts

Leave a Comment