Hodinky s GPS lokátorem přinášejí perfektní dozor na dálku

Chtěli byste jít také, pořád v nich vidíte ty malé děti, jimž se může každou chvíli něco stát. Ale vaše desetiletá dcera doprovod nechce a nejraději by se vydala na krátký výlet jen se svými spolužáky. Když při tom ale bude mít na rukou speciální hodinky, díky nimž ji můžete nenápadně sledovat a mít okamžitě přehled o situaci, pokud nastanou nějaké komplikace, proč by vlastně musela sedět doma? Naopak, může se bavit s ostatními a vy budete jen přihlížet s pomocí nejmodernějších technologií, zda je vše v pořádku a můžete si vychutnávat svou odpolední kávu. 

Dotykové ovládání usnadní začátky i pro nejmenší

A jak se vlastně hodinky s GPS lokátorem ovládají? Velmi jednoduše, podobně, jako chytré mobilní telefony, i když displej je samozřejmě o poznání menší. Jsou velmi praktické pro každodenní použití, díky LED diodě navedou děti za soumraku domů a pomohou jim při odemykání vchodových dveří. Mají také stopky, indikátor, který upozorní na takřka vybitou baterii a například také SOS tlačítko, jímž děti naznačí, že něco není tak docela v pořádku. Vytyčíte bezpečnou oblast a GPS lokátor zašle SMS hned poté, co ji děti opustí. A pak už je stačí jen kontaktovat – protože i tohle hodinky umí, krátká textovka nebo hlasová zpráva nepředstavuje nejmenší problém.

Elegantní za každého počasí, vhodné i na výlety

Do školy, na procházky, na dětská hřiště, malé výlety. Univerzální využití je pro dětské GPS hodinky samozřejmost, výhodou je pak i líbivé provedení, které se zalíbí nejen předškolákům. Bude pršet? Nevadí, protože hodinky jsou voděodolné a malá sprška jim rozhodně neuškodí. Vypadají opravdu hezky a velkým plus je i jejich váha – 35 gramů dětem určitě nebude vadit, zvláště pokud tento malý přístroj umí tolik věcí… 

Nevíte si rady s výběrem? Obraťte se na pracovníky eshopu cel-tec.cz, kteří vám s rádi poradí.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment