Franchising Extéria, podnikání se zázemím

Bezpečnost práce na pracovišti je jedním z nejčastějších témat současnosti. Kontroly BOZP jsou vesměs neohlášené, a proto jsou častým postrachem všech zaměstnavatelů. Ti mají tolik povinností, že si velmi rádi zajistí naprostou bezchybnost zajištění podkladů a všech náležitostí v dané oblasti. Společnost Extéria je zkušená firma, která zajišťuje nejen služby v této oblasti, ale také formu franchisingu. Podnikání v této oblasti zaručuje neustálý přísun klientů. Budete mít prostě neustále co dělat. Klienti nechtějí riskovat zbytečné komplikace a opravdu vysoké sankce a rádi svěří tuto oblast do rukou odborníků.

Franšíza jako šance

Franšíza je velmi dobrá šance, jak začít podnikat. Společnost Extéria totiž může v případě zájmu zastupovat skrze osoby odborně způsobilé k prevenci rizik své klienty také při jednotlivých návštěvách zmíněných státních kontrolních orgánů. Tak budete tím, kdo zajistí hladký a bezchybný průběh celé kontroly svým klientům. Před otevřením vaší kanceláře vám bude představen celý koncept včetně provozní příručky, produktu, struktury a ekonomiky. Seznámíte se s filozofií podnikání, historií společnosti Extéria i se strategií do budoucna. V zádech budete mít poradenské kanceláře a nikdy nezůstanete bez pomoci. Nastavíte si svůj business plán pod dohledem zkušených odborníků a sami se časem stanete jedním z nich. Naplánujete si měsíce, kvartály i roky.

Franchising v oblasti bezpečnosti práce

Budete mít pomoc do začátku i při výběru spolupracovníků a dostanete školení pro sebe i pro ně. Projdete celou vzdělávací Akademií Extéria. Po celou dobu spolupráce vám bude radit a pomáhat franchisový manažer v roli vašeho mentora. Zodpoví vám provozní otázky a zajistí komunikaci směrem ke franchisové centrále. Neustále budete společně zvyšovat svůj potenciál pro exkluzivitu v okrese. Pravidelné seznamování s výsledky kanceláří v rámci sítě Extéria vám budou motivací a vzájemné předávání zkušeností vás požene vpřed. Budete mít neustálou podporu a začnete si budovat svůj pasivní příjem do dalších let podnikání.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment