DRFG Davida Rusňáka podporuje hokejisty Komety Brno

Na sklonku loňského února se objevil v kinech dokumentární film o legendární brněnské hokejové Kometě, Z nebe do pekla a zpět.

Název dokumentárního snímku přesně vystihuje historii Komety, která sahá až do roku 1953. Mapuje všechny zásadní momenty, které Kometu napříč léty až do současnosti potkávaly. Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka je hrdá na to, že dopomohla slavnému brněnskému týmu vystoupat zpět až na vrchol a společně tak mohly oslavit dva mistrovské tituly, které Kometa vybojovala po dlouhých 51 letech!

Spojení mezi Kometou a DRFG přináší spoustu radostných okamžiků, a to co je spojuje, není pouze

jihomoravská metropole, ze které pocházejí, ale také stejné hodnoty a životní priority. DRFG ve svém názvu nese slova rodinná společnost a Kometa Brno má tuto hodnotovou orientaci ukotvenou přímo ve svém sloganu – Kometa je rodina. 

Partnerství Komety a DRFG je více než smysluplné

V DRFG jsou hrdí na to, že mohou být spojování právě s Kometou. Díky této podpoře se klub stále rozvíjí a posouvá. Kometu podporují také podílové investiční fondy pod značkou CZECH FUND. 

Ale vše se netočí jen kolem hokeje. Kometa a DRFG společnými silami pomáhají potřebným.  Předloni se v brněnské České ulici opět objevily komeťácké deštníky, které byly podepsané samotnými hráči. Pomoc spočívala v tom, že deštníky putovaly do dražby a její výtěžek pak zamířil do Nadačního fondu Komety na pomoc dětem s autismem. V předloňském roce se vybralo přes 67 000 korun. Peníze putovaly na pomoc dětem s diagnózou poruchy autistického spektra a lidem s mentálním postižením.

DRFG podporovala Kometu také v letošní sezóně, která však kvůli pandemii nebyla dohrána a skončila bez vítěze.  Byznys DRFG Davida Rusňáka není pouze o investicích, podílových fondech a dluhopisech, ale i o aktivní podpoře napříč regiony, ve kterých skupina působí.

Autor: Michal Pecka

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment