Čím ji jenom obdarovat letos? Okouzlete svou drahou originálním dárkem

Blíží se další výročí, narozeniny nebo jiný svátek a vy si marně lámete hlavu nad tím, čím svou drahou letos překvapit?  Ženy milují romantiku a to nejen v únoru na svátek všech zamilovaných, na který jste letos opět zapomněli. Nepatříte-li zrovna k zasněným romantikům a nevíte, jaký dárek vaši lásku okouzlí? Nevadí! Máme pro vás pár tipů pro inspiraci.

Šperk pro váš poklad

Ženy zbožňují šperky. Proč tedy neobdarovat vaši lásku právě jím? Projevte jí, že je pro vás jedinečným pokladem a darujte jí šperk. Jaký vybrat? Ideální volbou jsou zlaté srdíčkové náušnice, prsten s brilianty nebo perlový náhrdelník. Svátek či narozeniny můžete spojit také se žádostí o ruku a darováním zásnubního prstenu. Tím svou vyvolenou jistě ohromíte a na tento den zaručeně nikdy nezapomene.

Sladké překvapení

Pokud vaše drahá polovička ráda mlsá, tak ji můžete věnovat sladké a jedlé překvapení. Možností je celá řada. Jistě ji okouzlíte kupříkladu originální bonboniérou vytvořenou na zakázku. Jde o výjimečný dárek, který se skládá z jedinečného obalu a sladkého obsahu dle vlastního výběru. Na vybranou krabičku můžete přidat věnování. Tyto unikátní bonboniéry lze objednat přes internet.

Další možností je darovat jí romantický dort. Klasický motiv je ve tvaru srdce, ale může jít o nápaditější námět. Originálním dárkem pro ženu k narozeninám je třeba dort s erotickým motivem. Nemá ráda dorty ani čokoládu? V tom případě ji potěšte např. smyslným lízátkem ve tvaru penisu.

Noc plná vášně

Chcete udělat radost, ale zároveň myslíte i trochu na sebe? Skvělým dárkem pro oba partnery je proto noc plná vášně. Své drahé můžete takovou noc zpestřit dárkem v podobě erotické hračky. Vhodné jsou třeba venušiny kuličky se srdíčky nebo nějaký kvalitní vibrátor (např. Tickler Bunny, DeLuxe nebo Lelo IRIS).

Romantika ve dvou

Kromě postelových radovánek spolu můžete svou partnerku potěšit romantickým wellness pobytem nebo večeří v luxusní restauraci. Skvělým dárkem je také společná návštěva vinných lázní či relaxační masáž pro dva.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

One Thought to “Čím ji jenom obdarovat letos? Okouzlete svou drahou originálním dárkem”

Leave a Comment