Chcete nakopnout své libido? Vyzkoušejte přírodní afrodiziaka, která zaručeně fungují!

Někdy se hodí trošku zpestřit svůj sexuální život, k čemuž skvěle poslouží nejen různé sexuální pomůcky
či erotické prádlo. Za zkoušku stojí i přírodní afrodiziaka, která zvýší touhu a intenzitu sexuálních prožitků. Zároveň napomohou k vyvolání a udržení erekce. Prostředky k povzbuzení libida a podpoře erekce znali už pravěcí lidé. Alespoň tomu nasvědčují nálezy rostlin s afrodiziakálními účinky v hrobech člověka neandrtálského. Podrobné záznamy o afrodiziacích se nám dochovaly od různých starověkých kultur (od Sumeru přes Egypt a Řecko až po Čínu). Některé recepty fungují více, jiné méně a některé vůbec. Představíme vám přírodní afrodiziaka, jejichž účinnost je nesporná.

Kotvičník zemní neboli přírodní viagra

Jedná se o jednoletou rostlinu pocházející z Asie. Dnes planě roste v různých částech světa. Afrodiziakální a léčebné účinky kotvičníku znali už staří Číňané, Indové i obyvatelé Mezopotámie. Podle vědeckých studií má celkově příznivé účinky na organismus i povzbudivé účinky na sexuální apetyt u obou pohlaví a na mužskou erekci. Kotvičník zemní si můžete pěstovat doma a připravit si z něj povzbuzující čaj nebo si koupit přípravky s kotvičníkem v lékárně (např. kapky s extraktem Kotvičník Forte).

Ženšen pravý

Jde o vytrvalou rostlinu z čeledi aralkovitých, která se vyskytuje převážně v Číně a Koreji. Je známa svými léčivými účinky, pro které byla velmi ceněna starými Číňany. Pomáhá třeba při zánětech, hypertenzi či ateroskleróze. Rovněž napomáhá snižovat stres a zvyšovat celkovou odolnost organismu. Ženšen má navíc afrodiziakální účinky na obě pohlaví a používá se i při poruchách erekce. Z rostliny se využívá sušený kořen, který se dále zpracovává. Z ženšenu se vyrábí čaj, tablety, extrakty i krémy. Chcete-li vyzkoušet afrodiziakální účinky ženšenu, vyzkoušejte např. tablety Panax ginseng.

Peruánská Maca

Toto rostlinné afrodiziakum znali už staří Inkové. Má příznivé účinky na sexuální libido, ženskou plodnost a mužskou potenci. Vyznačuje se i léčivými účinky (usnadňuje hojení ran, zvyšuje odolnost organismu, zlepšuje paměť a podporuje mozkovou činnost). Kořen Maca lze koupit zpracovaný
do formy prášku nebo kapslí (např. Maca extra strong).

Spread the love

Related posts

Leave a Comment