Chcete dokonalou postavu? Zvolte si ten pravý sport pro ženy!

Snad každá žena touží po sexy křivkách, ale jak toho docílit? Nezbytná bývá úprava jídelníčku a pravidelné cvičení. Jenže vybrat vhodnou pohybovou aktivitu není vždy snadné. Cvičení by vás mělo bavit, abyste u něj vydržela. Navíc musí jít o aktivitu, při níž se správně formuje postava a zpevňuje tělo. Je jasné, že třeba kulturistika pro získání ladných ženských křivek nebude to pravé. Nevíte, které sporty jsou pro ženu nejvhodnější? Máme pro vás tipy na ideální sporty pro ženy, které vám dopomohou k dokonalé postavě.

CrossFit

Hledáte sport, který vám zpevní a posílí tělo? Vyzkoušejte CrossFit. Jde o fitness program propojující prvky různých disciplín (např. atletiky, gymnastiky, kalistheniky, plyometrického a silového tréninku). Součástí CrossFitu jsou dřepy, shyby, kliky, běh nebo třeba veslování na trenažéru.

Power Plate

Další zajímavou možností je Power Plate. Jedná se o kondiční cvičení na cvičebním stroji s vibrační plošinou. Cvičení napomáhá k redukci celulitidy i k vytvarování a zpevnění postavy.

PortDeBras

Cvičíte ráda při hudbě? Chcete být fit a docílit správného držení těla? Skvělou volbou je PortDeBras, který spojuje prvky baletu a klasického tance. Jedná se o relativní novinku. Tento sport vznikl v roce 2006 a jeho tvůrci jsou choreograf Vladimir Snezhik a fitnes trenér Julio Dieguez Papi.

Aqua aerobik

Patříte-li k vodomilkám, tak je pro vás ideální Aqua aerobik. Tento druh sportu pomáhá k redukci váhy a vytvarování postavy. Výhodou je, že jde o cvičení, které zbytečně nezatěžuje klouby a páteř.

 

Total Barre

Zajímavým sportem k získání ladných křivek je rovněž Total Barre, který spojuje pilates, balet a vytrvalostní trénink. Cvičební místnost připomíná klasickou baletní třídu. Stěny jsou pokryty zrcadly a nechybí tu ani baletní tyče. K samotným cvikům se kromě baletní tyče používá i overball. Vysokou efektivitu Total Barre při formování postavy potvrzuje jeho obliba mezi modelkami. Mimořádné výsledky zaznamenáte při dlouhodobém cvičení na svých nohou a hýždích, které se nejen zpevní a vytvarují, ale také posílí.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment