Ať vaše nehty mluví za vás. Tipy na barevné laky

Zima je pro spoustu lidí neoblíbeným ročním období. Počasí není zrovna přívětivé, příroda je zbarvena do nudných odstínů a často se tyhle barvičky prolínají i v našem šatníku. Schválně se podívejte na svoje oblečení – nenosíte teď v zimě spíše neutrální a méně nápadné barvy? Nevládne vašemu šatníku šedá, hnědá nebo khaki zelená? Pokud kýváte hlavou na souhlas, pak dovolte alespoň svým nehtům vyniknout. Jak? Inu třeba nějakou zajímavou barvičkou!

 

Když jsou ruce středem pozornosti

Ačkoli si to většina lidí neuvědomuje, ruce jsou hodně vidět. Je tedy důležité, abyste dbali na upravenou manikúru a dali si záležet na tom, jak vaše ruce vypadají. Uvědomte si, že vás reprezentují, a když někomu podáte ruku s okousanými nehty nebo odřeným lakem, neuděláte zrovna dobrý dojem. Máme pro vás několik tipů na barevné laky, se kterými teď v zimě můžete udělat parádu.

 

Elegantní černobílá klasika

Spojení černé a bílé barvy je klasika, která se nikdy nemůže omrzet. Takže ani na nehtech nebude vypadat vůbec špatně. Ocení jí především ženy, které preferují elegantní styl, nebo jejich povolání neumožňuje vydat se na extravagantnější cestu. Možná pracujete v bance a nemůžete si dovolit, aby vaše nehty křičely neonovými odstíny – a v takovém případě je kombinace bílé a černé barvičky pro vás jako stvořená.

 

Lesklé linky vám učarují

Slyšeli jste již o trendu, který si podmanil ženy po celém světě? Zaměřuje se na zdobení nehtu podél kutikuly, což je lůžko nehtu. A nejedná se o jen tak ledajaké zdobení, nýbrž o zdobení pomocí lesklých linek. Nejlépe to vypadá v kombinaci s matnými laky, které jsou v poslední době rovněž stále žádanější. Co byste řekli třeba na kombinaci černého matného laku a lesklé zlaté pásky kolem lůžka, hm?

 

Stříbrné odlesky jsou pro odvážné

Nechybí vám odvaha? Nebojíte se vybočit z řady? Naopak chcete být středem pozornosti? Být v něčem odlišné? V tom případě i pro vás máme skvělý tip – stříbrný lak, který se krásně leskne! Budete se divit, ale stříbrné odlesky dokážou udělat obrovskou parádu. Vaše nehty pak budou působit nadčasově a zaručeně trendy.

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment