100na100 navazuje spolupráci s agenturou Nemoros

Hudební agentura Nemoros je v poslední době známá například díky své spolupráci s Terezou Rays, jinak zvanou také Electric Lady. Je ale velmi pravděpodobné, že v budoucnosti budeme slyšet i o dalších kapelách, které Nemoros zastupuje nebo bude zastupovat. Nejnovějším takovýmto přírůstkem je rocková kapela 100na100. Možná, že jste o této nadějné kapele ještě neslyšeli, a to je velká škoda.

Hudba od srdce

Jak říká kapelník skupiny 100na100, jejich hlavním cílem není sláva, ale touží po tom, dělat dobrou muziku a mít možnost ji hrát lidem. Přejí si, aby se lidem jejich hudba líbila a aby navštěvovali jejich koncerty. Je to více než pochopitelné, protože sdílená radost se násobí a pro hudebníky snad není lepší pocit, než když vidí, že je jejich tvorba oblíbená u fanoušků. Mají pak možnost si na koncertu užít dokonalou atmosféru a nabrat energii do další hudební tvorby. Spousta kapel nesla špatně zákaz koncertování a začaly kvůli tomu strádat. 100na100 to ale vzala z druhé strany a náročné období využila k práci na novém albu, ve kterém svým fanouškům nabízí to nejlepší za poslední 3 roky.

Nejúspěšnější album kapely

Spolupráci s agenturou Nemoros navázala kapela 100na100 zejména kvůli svému poslednímu albu s názvem Blbej ro(c)k. A spolupráce se rozhodně vydařila. Už teď ze statistik jednoznačně vyplývá, že se jedná o nejúspěšnější album a singl v historii kapely. Jak název alba napovídá, album částečně vychází z událostí poslední doby, je ale tak rozmanité, že si každý přijde na své. Vedle titulní písně najdete na albu dalších 8 podařených kousků, mezi nimi například i píseň Outsider, modlitbu pro motorkáře, nebo třeba ukolébavku. Jestli jste ještě žádnou z písní kapely 100na100 neslyšeli, běžte to napravit, titulní píseň alba Blbej ro(c)k má i povedený hudební klip.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment