Zvětšení rtů

Hitem poslední módy jsou velké, plné a samozřejmě dokonale tvarované rty. Co si však počít, pokud vaše rty neoplývají těmi chtěnými křivkami? Tehdy by vám mohl posloužit zákrok zvětšování rtů. Jedná se o často používanou nechirurgickou metodu, kterou provádí kliniky plastické chirurgie nebo estetické medicíny po celé České republice, včetně pražské kliniky Altos.

Výhody ošetření

Zákrok zvětšování rtů je vhodné podstoupit na vyřešení problémů se rty, které se objevují se zvyšujícím se věkem. Jedná se zejména o ztrátu objemu rtů, pokleslé koutky úst, změnu barvy a obrysu rtů či výrazné vrásky. Zákrok je také vhodný, pokud máte asymetricky tvarované rty nebo nejste spokojená s jejich plností. Tato metoda se hodí pro všechny věkové kategorie a po zákroku není nutná dlouhá doba rekonvalescence. Pokud se vyskytnou nějaké nepříjemné vedlejší projevy, odezní během několika málo dnů. Výsledek je však dlouhotrvající a přetrvává po dobu až 1 roku.

Princip metody

Metoda zvětšování rtů spočívá v aplikaci kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev buněk kůže. Zde kyselina hyaluronová spouští proces hydratace, tedy navazování vlhkosti a její dlouhodobé udržení. Díky tomu tkáň zvětšuje svůj objem, a tím napíná kůži a vyhlazuje vrásky. Dosáhnete tak viditelného omlazení dané partie. Zároveň kyselina hyaluronová podporuje tvorbu kolagenu, což je přírodní látka, zajišťující pružnost pokožky.

Průběh zákroku

Samotný zákrok je bezbolestný a vzhledem k obsahu anestetika přímo v aplikovaném přípravku není nutné zákrok podstupovat pod lokální anestezií. Změny jsou po zákroku zvětšování rtů patrné okamžitě, konečný účinek se však projeví po několika málo dnech, kdy aplikovaná kyselina hyaluronová již přestane dále vstřebávat vlhkost. Dopřejte si péči pro vaše rty, abyste získala pocit příjemného sebevědomí.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment