Nová lukrativní lokalita v Praze? Byty na Vackově mají co nabídnout

Bývalá periferie horního Žižkova se mění díky novému developerskému projektu zvanému Byty na Vackově. A rozhodně k lepšímu. Nový asymetricky řešený komplex budov nabídne klidné a moderní bydlení v jedné z nejhezčích pražských čtvrtí.

Komplex bude mít celkem 5 budov s dostatkem odpočinkových zón

Byty na Vackově nabídnou novou možnost každému, kdo hledá klidné bydlení a zároveň chce využívat výhod velkoměsta. Skvělou občanskou vybavenost a dostupnost do centra tento projekt na jedničku splňuje.

Projekt má na svědomí architektonické studio MS Architekti, které myslelo nejen na to, aby komplex vypadal hezky a nerušivě, ale také na prostory jednotlivých bytů. Ty jsou řešeny tak, aby v nich bylo co nejvíce přirozeného světla a aby byly všechny místnosti vzdušné a jednoduché pro pohyb.

Slunné byty budou k dispozici od velikostí 1+kk až po 5+kk, k tomu na nové majitele čekají i sklepní kóje (s výjimkou bytů 1+kk).

Atraktivní projekt na Vackově se také zaměřil na využitelnost komplexu s tím, že v přízemí budou předzahrádky a relaxační zóny a zákoutí, jednotlivé byty pak budou mít balkóny a lodžie a budou zde i střešní terasy.

První byty budou k nastěhování už v první polovině roku 2021

Maximálně 12 metrové budovy nebudou postaveny v klasických blocích, ale budou řešeny asymetricky, aby dobře zapadly do prostředí a netvořily panelákový dojem.

Samotné prostředí má rozhodně také co říci. Horní Žižkov, který kdysi sloužil jako královská vinice a poté zde bylo nevyužívané nákladové nádraží, nabízí krásné výhledy na Prahu i spoustu možností, kam zajít na procházku. V blízkosti nových bytů je park Židovské pece, Památník na Vítkově nebo pohodová cyklotrasa.

Prodej bytů v Praze na Žižkově už započal, první fáze výstavby by měla být hotová do konce roku 2020. Celkem se jedná o 342 bytů, do prvních 160 by se noví majitelé měli nastěhovat do poloviny roku 2021.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment