Jak vybrat solidního prodejce ojetých automobilů

Koupě zcela nového automobilu je mnohdy velikou investicí. Pokud nemáte možnost finančního výdaje v takovém rozsahu, porozhlédněte se po ojetém automobilu. Pokud zvolíte seriózního prodejce nemusíte se obávat toho, že vám bude nabízen nekvalitní, bouraný nebo dokonce kradený automobil. Podle jakých ukazatelů dokážete kvalitního prodejce ojetých automobilů identifikovat?

Nabízí vozy online

Pokud nabízí autobazar kvalitní a prověřené vozy, nebojí se je ukázat online. Detailní fotografie, technické parametry a informace o stavu vozidla. To vše se dozvíte na internetových stránkách solidního prodejce. Vy tak budete mít možnost připravit se osobní návštěvu autobazaru předem.

Odborně poradí

Svěřte se do rukou profesionálů, kterým půjde především o vaši spokojenost. Kvalitní prodejce vám nabídne kompletní poradenství při výběru vozu a ochotně vám zodpoví všechny vaše dotaze týkající se všech vozů. U seriózního autobazaru je samozřejmostí kompletní servis s veškerými formalitami.

Respektuje vaše požadavky

Seriózní prodejce respektuje všechny vaše požadavky a možnosti a dokáže vám nabídnout dostatečný výběr vozů ve vámi určené cenové relaci a technické specifikaci.

Nabídne testovací jízdu

Skutečný stav vozidla nelze rozeznat bez zkušební jízdy. A toho si jsou všichni prodejci vědomi. Pokud tedy autobazar za kvalitou svých vozů stojí, ochotně vám nabídne testovací jízdu, během které vám svěří automobil do vašich rukou. Vy tak dostanete možnost ověřit si tah motoru, účinnost brzd a přesnost řízení.

Nabízí vozy s garancí původu

Skutečný stav najetých kilometrů, servisní historie vozidla a jeho právní čistota. Všechny tyto jistoty budete mít zaručené v případě, že autobazar nabízí doživotní záruku původu vozidla.

 

 

 

 

 

 

 

Spread the love

Related posts

Leave a Comment