Co s volným večerem? Vyrazte do kina!

Nejkratší měsíc v roce je už v polovině, ale přesto ještě máte dostatek času, abyste vyrazili do kina. Co se na filmových plátnech v tomto měsíci promítá? A co byste si neměli nechat ujít? Najděte si inspiraci v následujících řádcích!

 

Black Panther

Akční, Dobrodružný, Drama, Sci-fi, USA, 2017

Další snímek pocházející z rukou populárního Marvelu Black Panther pojednává o válečníkovi T’Challym, který se po smrti svého otce vrací domů. Jeho domovem je africká země, kde by se měl stát právoplatným králem. Do cesty se mu ale postaví dávný nepřítel a T’Chally je nucen podrobit své schopnosti, jakožto krále Black Panthera, těžké zkoušce. Čeká jej boj nejen za jeho domov, ale i za celý svět. Dokáže v něm obstát?

Darkland

Akční, Drama, Krimi, Thriller, Dánsko, 2017

Zaid je úspěšný kardiochirurg, který se svou ženou očekává potomka. Když oslavuje společně s přáteli a nejbližšími, naruší oslavu nečekaná návštěva Zaidova bratra Yasina. Ten se dostal do problémů kvůli organizovanému zločinu a chce, aby mu Zaid pomohl. Zaid ale odmítá a Yasin je drasticky potrestán vůdcem gangu. Jelikož policie nic nezmůže, rozhodne se Zaid vzít spravedlnost do svých rukou.

 

Věčně tvá nevěrná

Drama, Komedie, Romantický, Česká republika, 2018

Miluška a Josef jsou manželé už pěkně dlouho. Miluška je milující manželka i matka, která se o manžela i dceru stará s maximální pečlivostí. Josef svou ženu sice miluje, ale nedokáže odolat mladším a krásnějším ženám. Jejich manželství se pomaličku hroutí a stejně tak i Josefovo nakladatelství. Jejich vztah by měla zachránit teta Marta, která za dvojicí přijíždí s šíleným plánem, jež by měl zachránit nejen manželství, ale i Josefovo nakladatelství. Naordinuje manželům nevěru, při které se musí přistihnout in flagranti.

 

Pračlověk

Animovaný, komedie, Rodinný, Velká Británie, 2018

Animovaný film o neohroženém hrdinovi Dugovi, který žije v době kamenné a společně se svým čtyřnohým kamarádem Čenichem musí zachránit svůj kmen i milovaný domov před velkou hrozbou. Nastala totiž doba bronzová, v jejímž čele stolí zloduch lord Bafoň. Dug se nakonec díky náhodě ocitá přímo uprostřed nepřátelského území a tam vsadí budoucnost svého kmene do podivné hry, ve které se dvě stejně velké skupiny bojovníků snaží kopat do kožené koule. Dug má jedinou šanci: naučit sebe a dalších deset hodně nemotorných pralidí hrát fotbal a pak vyhrát zápas proti elitnímu reprezentačnímu klubu Real Bronzio. Jen tak můžou získat zpět své území.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment