Víte, jak sbalit ženu svých snů?

Seznámil jste se s výjimečnou ženou, která vás okouzlila? Nevíte, jak ji oslovit a získat? Chcete jí projevit náklonnost, ale bojíte se odmítnutí? Možná vám to připadá téměř nemožné, přesto můžete u ženy svého srdce uspět. Máme pro vás pár rad, jak ji sbalit.

více v článku...

Záleží na prvním dojmu.

Usilujte o to, abyste na ženu svých snů udělali ten nejlepší dojem. Podle odborníků na vztahy mimořádně záleží na prvních sedmi vteřinách.

Zaujměte ji galantností.

Nemusíte být zrovna vysportovaný krasavec, abyste okouzlil příslušnici něžného pohlaví. Jde hlavně o kouzlo osobnosti, přiměřené sebevědomí a jistou dávku galantnosti. I když jsou moderní ženy emancipované, vaše pozornost a zdvořilost jí zalichotí. Pamatujte, že v restauraci máte platit vy. Jen zřídka potkáte ženu, které toto gesto neimponuje.

Buďte sám sebou.

Zvláště pokud hledáte vážnější známost a nestojíte jen o románek na jednu noc, buďte sám sebou. Na nic si nehrajte a snažte se působit přirozeně a nenuceně.

Vyhněte se extrémnímu chování.

Mimořádně důležitá je rovněž určitá umírněnost. Vyhněte se jakýmkoliv extrémům. Přílišná upovídanost, mlčenlivost či namyšlenost a jiné extrémní projevy vás před potenciální partnerkou mohou zdiskreditovat.

Probuďte v ní dojem, že jste atraktivní pro jiné ženy.

Chcete-li zvýšit své šance na úspěch, tak se v ní snažte vzbudit dojem, že jste pro ženy neodolatelný. Jak toho docílíte? Třeba řečmi o tom, jak vás přílišný zájem žen unavuje. Netoužíte po ženě, kterou lze snadno získat, proto vás okouzlila právě ona. Když s ní mluvíte, dívejte se jí střídavě do očí a na rty.

Po první schůzce se nebojte ozvat jako první.

Muži i ženy po prvním rande často řeší dilema, zda se objektu svého zájmu ozvat jako první či nikoliv. Vůbec se neobávejte ozvat vy. Nejde o projev slabosti, svou vyvolenou tím potěšíte. Ujistíte ji totiž o tom, že o ni máte skutečný zájem.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment