Tři knihy o SEO, díky kterým nebude tento svět cizí

Do světa SEO, tedy optimalizace webových stránek, se hrne čím dál větší množství lidí. Je to možná z toho důvodu, že všichni vidí, jak se díky webovým stránkám dá zbohatnout nebo si přivydělat. Jenže svět SEO není tak jednoduché a snadné, jak se může na první pohled zdát. Ne každý má na tuto oblast hlavu. Pokud si myslíte, že vy hlavu na SEO máte a chcete se stát SEO specialistou, doporučíme vám trojici těch nejlepších a nejkvalitnějších knih o této oblasti.

O SEO toho bylo napsáno skutečně hodně. Člověk neví, jaké knihy stojí za přečtení. Proto jsme se rozhodli vypsat vám tři knihy, které vám pomůžou se ve světě SEO zorientovat. Díky těmto knihám už nebude svět SEO tak cizí.

SEO – cesta k propagaci vlastního webu

Velice oblíbená je kniha „SEO – cesta k propagaci vlastního web“ od Davida Procházky. Koupíte ji do dvou set korun a je určená jak začátečníkům, tak pokročilým. Je zajímavá sama o sobě, není nijak složitě napsaná a povídá o metodice vytváření a upravování webových stránek tak, aby forma a obsah byly vhodné a přijímané internetovými vyhledávači.

SEO Optimalizace pro vyhledávače profesionálně

Velice kladně hodnocená je kniha „SEO Optimalizace pro vyhledávače profesionálně“. Tato kniha vás dostane mezi odborníky, odhalí vám taktiky, strategie i tajemství, které vedou ke zlepšení vašeho webu. Dozvíte se o tom, jak úspěšně, rychle a efektivně web zviditelnit a jak obstát u vyhledávačů.

Knihu doporučujeme koupit na internetu, protože v mnohých knihkupectvích je dlouhodobě vyprodaná.

SEO jednoduše

Za necelé dvě stovky si zakoupíte i knih „SEO jednoduše“, která se zabývá základními principy a taktikami SEO. Pomohou vám oslovit více návštěvníků, pomohou vám vytvořit takové stránky, které jsou pro vaši firmu vhodné. Zodpoví se běžné a nejčastější otázky týkající se SEO a provede vám úskalími, do nichž se můžete dostat.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment