Soukromý let pomáhá vašim obchodům

Pracovní cesty patří k nepříjemným povinnostem zejména proto, že trávíme dlouhé hodiny za volantem automobilu nebo při čekání v letištních halách. Když se do takové cesty ještě připletou dopravní komplikace, stává se z několikahodinové jízdy doslova noční můra. Často musíte na jednáních omlouvat zpoždění nebo dokonce požádat o nový termín. Pro pracovní cestu můžete využít i soukromý vrtulník! Tentokráte budete na místě včas.

Populární soukromé lety vrtulníkem

Vrtulník je výborným dopravním prostředkem pro služební cestu, jelikož není náročný na přistávací plochu. Vyzvednout vás může i poblíž vašeho domu nebo třeba na parkovišti vaší společnosti. Na cestu se můžete vypravit s obchodními partnery, kabina je určena pro 3 cestující. Díky rychlosti dvě stě kilometrů a přímé vzdušné cestě dorazíte na jednání bez sebemenších komplikací. Žádné zpoždění ani únava, takový je aerotaxík.

Doprava vrtulníkem za výhodnou cenu

Cena převozu vrtulníkem se počítá podle doby lety. Délka letu je základní jednotkou, k ní se připočítávají letištní poplatky. Hodina letu vychází asi na 9 000 korun.

Kromě přepravy osob můžete vrtulník využít i pro dopravu nejrůznějších zásilek. Dohodněte si jej pro doručení důležitých písemností nebo předání objednaného zboží, kdy není možné čekat několik dní na služby komerčního dopravce.

Čeká před vaším domem

Vrtulník je výborný dopravní prostředek, protože je rychlý a spolehlivý. Navíc není náročný na start nebo přistání a je dokonce možné, aby vás vyzvednul přímo u vašeho domu nebo v sídle firmy. Neváhejte využít aerotaxi Praha.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment