Skútr a elektrokolo: Levně a ještě levněji, ve městě i mimo něj!

Máte pocit, že vám každodenní ježdění osobním autem příliš zatěžuje rozpočet, a navíc vás paradoxně zdržuje, protože se doslova zasekáváte v kolonách? Když k tomu přičtete problémy s parkováním, dostanete dostatečně dlouhý výčet důvodů, proč se poohlédnout po alternativním dopravním prostředku. Má-li být ekonomičtější a praktičtější, zvolte skútr. Pokud vám jde i o zdraví a ekologii, pořiďte si elektrokolo.

Nové skútry jsou spolehlivější než v minulosti

Od roku 2017 platí nová emisní norma EURO IV, která klade přísné požadavky na výrobce. Jejím cílem je především snížení emisí, což v praxi znamená, že nové skútry musí být vybaveny vstřikováním. To zajistí snížení emisí při zachování výkonu a spotřeby. Mimo to také spolehlivé startování skútru za každého počasí. K dalším povinným prvkům patří kombinovaný brzdný systém, automatická světla a OBD konektor.

 

Skútr s vstřikováním nyní najdete také v nabídce značky Kentoya. Zavedený výrobce uvedl nový model cestovního skútru Maximus, který je nyní vybaven vstřikováním Delphi.


Skútr Kentoya MAXIMUS-i 125 4T

 

Stroj je vhodný na každodenní popojížďky ve městě, ale nabízí dostatečný komfort i na delší cesty. Na široké sedadlo se bez problémů vejde také spolujezdec a podvozek spolehlivě tlumí většinu nerovností na vozovce. Spotřeba je nízká, pořizovací cena příznivá a sportovně laděný design spolehlivě poutá pozornost ostatních účastníků silničního provozu.

Elektrokolo to oddře za vás

Elektrokolo je dobrou volbou pro každého, kdo chce změnit svůj životní styl, ale nezvládá jízdu na klasickém bicyklu. Elektrokola značky Kentoya disponují akumulátorem integrovaným přímo v hliníkovém rámu, což vede k přemístění těžiště a zlepšení jízdních vlastností. Díky akcelerátoru se lze rozjet i bez šlapání a snadno překonat i náročnější terén.


Elektrokolo Kentoya RSEB-303 s akcelerátorem

 

Podrobné informace a přehled novinek najdete na www.kentoya.cz. Kentoya umožňuje nákup skútrů a elektrokol na splátky s nulovou akontací a bez navýšení.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment