Rozkládací pohovky a rozkládací matrace jako záchrana, když přijde návštěva

Určitě se vám to již také přihodilo – z ničeho nic zazvonila na zvonek návštěva s prosbou, jestli u vás nemůže přespat. Ať už to byli blízcí nebo kamarádi, nechtěli jste jim říct ne, ovšem místo na přespání jste opravdu neměli. Proto jste je museli s těžkým srdcem odmítnout a oni vám to už možná nikdy neodpustili. Takové situaci se však mohlo hravě předejít, pokud byste měli po ruce rozkládací matraci nebo rozkládací pohovku

Přední výhodou rozkládacího nábytku je jedna věc, a sice to, že jsou velice skladné a tím tedy i praktické. V obou případech mluvíme o praktickém společníkovi, díky kterému už nebudeme muset nikdy odmítnout žádnou nečekanou (i očekávanou) návštěvu chtějící u nás přespat. 

Skládací pohovky pro každodenní spaní

Skládací pohovky se staly v poslední době velkým hitem. Pořizují si je především lidé, kteří žijí v menším příbytku a nemají prostor na vlastní postel klasické velikosti. Rozkládací pohovky jsou tak skvělým řešením – přes den slouží jako sedačka, na které lze přivítat nejednu návštěvu, v noci je to skvělá postel, která je rozložená pomocí několika pohybů. 

Při výběru skládací pohovky se informujte právě o typu rozložení. Sice bylo zmíněno, že pohovka se rozkládá s pomocí několika pohybů, není to však vždy pravidlem. Některé se rozkládají stěží, což by mohlo být každý den velice otravné. Pokud na ní budete spát denně, volte takovou, která je opravdu rozložená jenom s pomocí několika málo pohybů. 

Skládací matrace pro každého hosta

Ať už žijete v menším příbytku nebo velkém bytě, vyplatí se mít po ruce skládací matraci, která je opravdu velice skladná a vejde se prakticky kamkoli. Nedoporučuje se ji mít pod postelí, protože by mohla zabraňovat větrání matrace. Kdekoliv jinde ji však skladujte s čistým svědomím. 

Skládací matrace jsou společníkem, který bude dnes a denně v pohotovosti. Když by vám na dveře zaťukala nečekaná (nebo třeba i očekávaná) návštěva, nebudete ji muset posílat do hotelu.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment