Reklamní předměty zpříjemní zimní radovánky

S nástupem zimy panují venku ideální podmínky pro radovánky na sněhu. Co si takhle zpříjemnit sportování s reklamními předměty zdarma? Firmy mohou objednávat z široké nabídky sportovních pomůcek pro zimní i letní měsíce.

Většina lidí má reklamní předměty spojené především se samolepkami, propiskami či dalším jednoduchým zbožím. S tím, jak se firmám v posledních letech více daří, stále častěji investují do předmětů, které zaměstnancům i zákazníkům dělají radost. Jedním z příkladů jsou potřeby pro zimní radovánky.

Reklamní šály, čepice a rukavice

Když se řekne zima, řadě lidí se vybaví především chlad a pocit nepohody. Od něj velmi snadno pomohou zimní šály a čepice, které lze pořídit samostatně či v atraktivním setu. Veškeré zboží navíc lze vyrobit prakticky v jakékoli barvě s logem na přání naneseným různou technikou. Když firma takové reklamní předměty daruje svým zákazníkům, rozhodně jim udělá mnohem větší radost než s klasickou propisovací tužkou.

Kvalitní sluneční brýle užijete i v zimě

Už dlouho se ví, že náš zrak trpí nejenom v létě při dovolené v exotické krajině, ale také v zimě, kdy je ozonová vrstva oslabená. Při vyjasnění je třeba nosit sluneční brýle nejenom na horách, ale ideálně i v nížinách, abychom se chránili před škodlivým UV zářením. Reklamní předměty v podobě brýlí takovou ochranu mohou poskytovat a společně s tím reprezentovat značku, jejíž logo nesou.

Čelenka proti nastydnutí

Velmi užitečnými a relativně levnými reklamními předměty jsou sportovní potřeby. Teď v zimě se vašim sportovně zaměřeným zaměstnancům i zákazníkům bude velmi hodit například zimní čelenka na uši z ovčí vlny, která spolehlivě zahřeje choulostivá místa.

Hledáte reklamní předměty? Stačí se zeptat

Pokud se chcete odlišit od konkurence a nabídnout atraktivní reklamní předměty, kontaktujte specialisty z reklamní agentury Propaq, kteří vám rádi pomohou s výběrem i vhodnou metodou potisku.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment