Regály vám pomohou zorganizovat váš pracovní prostor

Jak vypadá místo, kde se rádi pouštíte do svých tvořivých procesů? Pokud se jedná o neutěšený prostor, ve kterém ztrácíte přehled o tom, kde co je, pořiďte si praktické kovové regály. Proč jsou výhodné? 

Organizace od země až do stropu

Předměty pro tvořivé a kutilské potřeby je nutné mít dobře organizované. Máte tak jistotu, že budete mít prostor využitý do posledního kousku, a nic se nebude neutěšeně válet někde v koutku, protože pro to již nezbylo místo v rámci organizéru. Praktické regály vám dovolí skrýt vše, co jste potřebovali. Do spodních pater umístěte předměty denní potřeby, nahoru poté dejte věci, které používáte jen občas. Tak budete mít jistotu, že jsou všechny předměty na svém místě a vždy je naleznete. 

Šicí koutek s dobrým uspořádáním

Milujete šití? Možná také narážíte na problém: Nemáte již kde skladovat nové látky a potřeby. Právě praktické regály vám dokáží pomoci. Dopřejte si pár hodin jen pro sebe a vytřiďte všechny látky a seřaďte je tak, aby byla nejníže látka, kterou používáte nejčastěji. Látky klidně opatřete visačkou, aby se vám v nich lépe orientovalo. Dejte svému koníčku dostatek prostoru a bude vždy vše na svém pevně stanoveném místě. Nezapomeňte v regálech nechat prostor i pro nově příchozí látky.  

Kutilská dílna, kde mají věci své místo

Kutilská dílna je místo, kde probíhají tvůrčí procesy. Vymýšlí se nové a nové zlepšováky pro byt, dům i zahradu. Tvoří se nové projekty. A občas je také nutná improvizace. Není přitom nic horšího než zjistit, že netušíme, kam se poděly například kleště, nebo lepidlo na dřevo. Praktické regály vám umožní si svůj prostor dokonale zorganizovat. Opět dodržte postup, kdy budete do nižších pater ukládat předměty, které potřebujete nejčastěji. 

Dejte svému prostoru řád a pořádek pomocí regálových systémů.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment