Produkční agentura Nemoros vstoupila do společnosti Kobalt v USA

Produkční agentura Nemoros slaví velký úspěch na mezinárodním poli. Po dlouholeté spolupráci s americkou společností KOBALT se nyní obě agentury spojily a navázaly tak ještě užší vztahy. Nemoros se tak stává prvním celosvětovým Publisherem v České republice, a to je pro jejího ředitele Romana Rossiho splnění nejvyšší mety, o níž kdy snil.

Proč zrovna KOBALT

Spojení z firmou KOBALT rozhodně nebylo náhodné, k propojení došlo v návaznosti na dlouholetou spolupráci, ze které budou do budoucna těžit obě zainteresované strany. Zatímco Nemoros měla vždy na prvním místě pomoc a podporu mladých talentů, KOBALT se může pochlubit velmi efektivním výběrem autorských práv, a to nejen z rádií a televize, ale i sociálních sítí typu YouTube, dále pak z coverů, použitých kdekoliv na světě, či znělek hraných na toaletách či ve výtazích nákupních center. Každá registrovaná skladba je pečlivě zaznamenána v jejich systému tak, aby se dala co nejrychleji dohledat.

KOBALT patří mezi největší a také nejúspěšnější světové Publishery, protože zastupuje nejvýznamnější umělce světa a Nemoros nyní registruje autorská práva s účinnou ochranou Kobalt po celém světě a vybírá z celého světa autorské poplatky. Další poplatky plynou agentuře i z částečného užití děl a nazpívaných coverů.

Pro Nemoros je kvalitní hudba na prvním místě

Agentura Nemoros svým spojením s KOBALTEM rozhodně nepolevuje ve svých dosavadních aktivitách. Jen nyní může vydávat hudbu a hudební nahrávky všech žánrů s celosvětovým dosahem, díky registraci v katalogu KOBALT, ten je bezesporu jedním z nejvyužívanějších publishigových katalogů. Nejen pro producenty, filmaře a média, ale jednoduše pro zájemce z celého světa.

Aktivní licencování skladeb

Nemoros zajišťuje a prodává licence k autorským dílům po celém světě k libovolným účelům a autorům hudby zajistí následné příjmy z jejich děl, které by velmi pravděpodobně sami neměli možnost získat. Pro úspěšné autory dokáže tato úspěšná agentura vyjednat zcela unikátní podmínky v podobě hudební spolupráce na světové úrovni.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment