Přivítejte jaro: Jaké barvy pustit do interiéru?

Jarní období milujeme snad všichni. Probouzející se příroda, delší dny, naděje. V bytovém designu má jaro své nezastupitelné místo. Jaké barvy se pro toto roční období nejvíce hodí?

Pastelové barvy? Ano!

Začneme umírněně. Pokud je vaše domácnost zařízena moderně a vaše poštovní schránky, kuchyňská linka, nebo také kliky od dveří nenechávají nikoho na pochybách, že žijete moderně, můžete si do bytu pustit příjemné pastelové tóny jara. Právě kontrast hypermoderní domácnosti a něžných jarních barev je působivý. Pořiďte si prostírání v barvě mint, nezapomeňte na stůl postavit čerstvé řezané tulipány. Nálada v místnosti se změní a vy budete mít úsměv na tváři.

Žlutá nám dodá energii

O žluté barvě hovoří bytoví designéři jako o hnacím prvku celé domácnosti. Stačí jeden solitérní prvek a ihned upoutá vaši pozornost. Je to dáno tím, že ve žluté barvě je ukryto mnoho energie, která nám dodává pozitivní myšlenky. A právě to po dlouhé zimě rozhodně chceme! Žluté proto mohou být například nové utěrky, které si pro sebe koupíte. Rozzářit koupelnu díky žlutým ručníkům nebo předložce je tak snadné! A opět – prostírání ve žluté nebo zlaté barvě vám přinese jarní poselství přímo do vaší kuchyně.

Zelená, na scénu

Jednou z TOP barev pro letošní bytový design se stala také zelená barva. Harmonické odstíny pastelové zelené barvy vám připomenou romantické procházky v lese, zatímco hrášková se postará o to, abyste ve vašem interiéru netrpěli přílišnou spavostí. Rozehrajte jarní symfonii a pořiďte si do bytu luxusní polštářky, přehozy na postel, nebo třeba nový kobereček před vchod právě v zelené barvě. Jaký odstín pro svůj interiér zvolíte?

Už víte, jaké barvy vystřídají bílý zimní dekor ve vašem domově? Nebojte se do bytu pustit barvičky a přivítejte jaro s plnou parádou.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment