Představujeme společnost HanaVOP

Pokud se věnujete podnikání, které zahrnuje prodej služeb nebo zboží, možná už jste o společnosti HANA CZ, s.r.o. slyšeli nebo dokonce využíváte našich služeb. Věnujeme se výrobě a prodeji PVC stojánků, plexi kapes, tabulek na zeď nebo třeba plexi pokladničkám a jmenovkám. Většina produktů je vyrobena za účelem prezentace reklamního materiálu, uveřejnění ceny sortimentu či například k prezentaci obědového menu nebo nápojového lístku v restauraci. Výjimku tvoří právě výše zmíněné plexi pokladničky, které plní svou roli například během veřejných sbírek nebo mohou sloužit jako urna při hlasování.


Při výrobě používáme například kvalitní akrylát tloušťky 2 mm s UV ochranou, která zajistí vystaveným tiskovým materiálům delší životnost. Vyhnete se tak předčasným výměnám reklamního obsahu z důvodu vyblednutí. Produkty vyrábíme sami, přímo na území ČR, jejich zakoupením podporujete tuzemský trh.

Všechny naše výrobky jsou zároveň zcela neškodné při styku s potravinami, jejich využití v potravinářském průmyslu je tedy opravdu  bezproblémové.

Doprava

Pokud si u nás zakoupíte zboží, existují dva typy přepravy, které můžete zvolit. Prvním je transport prostřednictvím České pošty, druhým dopravce PPL.

Cena dopravců při přepravě v ČR

1) Česká pošta – 120 Kč

2) Přepravní společnost PPL – 120 Kč


Při objednávce nad 1990 Kč bez DPH budete mít dopravu zdarma.Při platbě dobírkou účtujeme k poštovnému navíc 35 Kč, platbu na dobírku můžete uhradit i platební kartou.

Cena dopravy do SK

V současné době k přepravě zboží na území Slovenska využíváme společnost PPL.


1) Přepravní společnost PPL – 8.77€


Při objednávce nad 159 € doprava zdarma. Na Slovensko zboží odesíláme až po proplacení zálohové faktury.

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Zvláštní kategorie – neskladné zboží:

Pod označením neskladné zboží naleznete veškerý sortiment z kategorie “Plastové lišty”.  Toto zboží má nestandardní rozměry a jeho přeprava v kombinaci s jinými produkty je komplikovaná. Poplatek za neskladné zboží v zásilce je 85 Kč bez DPH.


Mějte však na paměti, že v případě objednávky, která obsahuje jen sortiment z kategorie Plastové lišty a případné související příslušenství žádný poplatek neplatíte.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment