Potřebujete v restauraci konzervované ovoce? Kupte si jej přímo ze Španělska

Na našem trhu můžeme najít výrobky z mnoha zemí světa. Pokud chceme uvařit a upéct lahodné pokrmy, je důležité investovat do kvalitních surovin, bez nichž jednoduše chutný a voňavý moučník či jídlo není nikdy „to pravé ořechové“. Pokud hledáte konzervované ovoce, s důvěrou můžete vybírat na bassta.cz.

Proč právě značka BASSTA?

Konzervované ovoce můžete nakoupit pod značkou BASSTA, kterou vytvořila společnost BMC Brno, jež působí již od roku 1995 jako výhradní zastoupení španělských výrobců potravin na českém a slovenském trhu. V posledních letech již dováží zboží nejen ze Španělska, ale také z dalších evropských zemí a aktuálně i mimoevropských zemí.

Značka BASSTA to jsou nejen španělské potraviny v gastro balení, které jsou zárukou té nejvyšší kvality výrobků. Jsou výsledkem pečlivého výběru mezi bohatým portfoliem výrobců. Aktuálně pod touto značkou najdete hlavně produkty v oblasti gastro balení, ať už jde o zmíněné konzervované ovoce, nebo také konzervovanou zeleninu, tuňáka ve slunečnicovém oleji a další.

Tak třeba konzervovaný ananas, který najdete na webové stránce https://www.bassta.cz/ananas/ můžete koupit v několika provedeních. Vždy jde o kvalitní ananas v plechovce v mírně sladkém až sladkém nálevu pro použití na výrobu pizzy, ovocné kompoty, koktejly atd. Ananas kousky koupíte v balení o obsahu 3 050 g, 565 g a 850 g.

Nahlédněte do katalogu s velkým množstvím zboží

Na bassta.cz najdete i katalog v PDF, v němž najdete velký přehled výrobků, které si můžete pod značkou BASSTA koupit. Jde o různé druhy oliv, olivových olejů, konzervované ovoce, zeleninu, luštěniny, také konzervované žampiony, rajčatové výrobky, rybí produkty, citronovou šťávu, jednoporcový program, koření a další.

Nezbývá, než se podívat na bassta.cz nebo navštívit BMC Brno s.r.o. na adrese Jugoslávská 9 a od 8:00 – 15:30 hod využít otevírací dobu tamní prodejny.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment