Plisé žaluzie jsou nejlepším řešením pro zastínění atypických oken

Přemýšlíte, čím efektivně a zároveň vkusně zastínit atypická okna? V tom případě právě pro vás máme dokonalé řešení – plisé žaluzie! Moderní vnitřní stínící technika, kterou bezpečně poznáte podle skládání látky do harmoniky, vás svým provedením a různorodým využitím určitě mile překvapí.

Plisé žaluzie dodají vašemu bydlení šmrnc

Plisé žaluzie patří v posledních letech mezi nejoblíbenější a zároveň nejvyhledávanější typy stínící techniky. V jistých ohledech připomínají látkové rolety, od kterých se ale liší svým typickým skládáním. Stále více lidí podléhá jejich přirozenému kouzlu a šmrncu, který okamžitě propůjčí prakticky jakémukoli interiéru. Plisé žaluzie se vyrábí z několika typů látek, které se vzájemně liší svou hustotou vláken – pořídit si tak můžete plisé žaluzie vyrobené z průsvitných látek, které skrze sebe pustí daleko více světla nežli žaluzie, pro jejichž výrobu se použijí plně zatemňující látky, jež skrze sebe nepropustí prakticky žádný paprsek.

Design plisé žaluzií vám na míru

Moderní plisé žaluzie si můžete nechat vyrobit z mnoha barevných odstínů. Vyrábí se totiž až v 600 různých barevných variantách, některé jsou obyčejné, jiné naopak elegantní a další vzorované či potištěné. Design žaluzií skládaných do harmoniky tak dokonale přizpůsobíte svému vkusu a hravě je sladíte i s ostatním zařízením konkrétní místnosti. Pokud vsadíte na nějakou výraznou barvu, můžete se spolehnout, že na sebe plisé žaluzie strhnou veškerou pozornost a stanou se dominantou interiéru.

Žádný tvar okna pro ně není překážkou

Obrovskou výhodou plisé žaluzií je jejich možnost použít je pro stínění i atypicky tvarovaných oken. Zastínit s nimi můžete i trojúhelníková, kulatá či půlkulatá okna. Dalším plusem tohoto typu stínící techniky je možnost stahovat je nejen od shora, ale i zespodu nebo zprostředka. Díky tomu dosáhnete dokonalého stínícího efektu a roztažení nebo naopak stažení žaluzií si přizpůsobíte svým aktuálním požadavkům.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment