Nové knihy, které stojí za to!

Máte rádi čtení? Zachumláte se s chutí a dobrou knihou do pohodlného křesla a necháte se pohltit příběhem? V tom případě pro vás máme několik tipů na knihy, které byste si neměli nechat ujít.

Víš, že tě potřebuju?

Estelle Maskame

Eden již téměř rok neviděla svého nevlastního bratra Tylera. Jejich tajný vztah, který by nikdo v jejich okolí neschválil, sice před rokem ukončili, přesto na něho stále myslí a nemůže ho dostat z hlavy. Eden má nového přítele, je šťastná, ale jakmile jí přijde zpráva od Tylera s nabídkou, aby s ním strávila celé léto v New Yorku, nedokáže potlačit nadšení. Jak dopadne setkání nevlastních sourozenců, kteří spolu budou ve městě, které nikdy nespí? Odolají pokušení nebo nechají city volně plynout…?

 

Počátek
Dan Brown

Robert Landgon je procesor na Harvardu, kde vyučuje symbologii. Navštíví ultramoderní Guggenheimovo muzeu nacházející se v Bilbau, kde se zúčastní významného oznámení – odhalení objevu, který navždy změní tvář vědy. Po zahájení společenské akce Langdona a několik set dalších hostů zcela uchvátí velmi originální prezentace – pečlivě naplánovaný večer se však najednou promění v chaos a hrozí, že Kirschův vzácný objev bude navždy ztracen.

Moře inkoustu a zlata – Čtenářka
Traci Chee

Sefia se společně se svou tetou Nin ukrývá v divočině. Od doby, kdy byl zavražděn její otec, spolu žijí v této nehostinné oblasti. Najednou ale někdo tetu unese a Sefia se začne ptát sama sebe, jestli její únos nějak souvisí s vraždou jejího otce. Do mysli ji přichází i podivný hranatý předmět, který teta vždy tak pečlivě schovávala. Jako naděje se začne ukazovat tajemná Kniha a záhadný němý chlapec, kterého Sefia zachrání před krutým zacházením.

 

 

 

 

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment