Nová tvář Electric Lady

Tereza Rays – zpěvačka, která si v minulém roce prožila své chvíle slávy, ještě zdaleka není na konci své kariéry. Ba naopak, má spoustu sil a mnoho novinek pro své skalní fanoušky. Co všechno si pro ně připravila?

Jeden úspěch za druhým

O Tereze Rays se začalo více mluvit jako o člence funk/rockové sestavy Electric Lady založené v roce 2013, kde vystupovala s baskytaristou Markem Cábou a Lukášem Tričlerem hrajícím na bicí. Většinu písní si psala a otextovala sama a úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Díky spolupráci s mezinárodní hudební agenturou Nemoros se dostala před Ruské publikum, kde sklízela obrovské nadšení diváků a vystupovala i v místní televizi Russian Music Box. Nyní má za sebou několik koncertů v Německu, filmovou roli ve snímku Stáří není pro sraby a její CD Wicked získalo cenu nejlepšího Pop/rockového alba v LA.

Nový projekt z trochu jiného soudku

Poslední dobou však Tereza Rays jako Electric Lady prodělala jistou proměnu, která nejde přehlédnout, ani přeslechnout. V novém projektu s názvem Trilogie chtěla Tereza odrazit svůj život, pojmout ji trochu jako svou osobní zpověď a současně v ní reflektovat současnost. Jedná se o filmové klipy s velmi emotivní hudbou, které mají vyvolat zamyšlení a jsou tedy poněkud odlišné od původní tvorby Electric Lady. Aby tuto svou novou hudební etapu Tereza ještě podpořila, můžete se těšit na nový styling i novou elektrickou kytaru, vyrobenou přímo na zakázku pro projekt Trilogie. Jak už název Trilogie napovídá, bude se jednat o tři samostatné videoklipy, které na sebe navazují. Na klipech s Terezou spolupracoval i Pepa Vojtek a další umělci. Vyjít by měly ještě v tomto roce na novém kanálu Electric Lady s názvem Trilogy. Novinky ze zákulisí Trilogie i další zajímavosti ze života Electric Lady můžete nalézt i na její facebookové stránce.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment