Netradiční dekorace na vaši garnýž. Je libo mušličky nebo zvonkohru?

Garnýž je místo, kde je v bytě největší nuda. Obzvláště pokud doma nemáte závěsy, jedná se o vcelku fádní kousek nábytku. My vám ale přineseme tipy, se kterými si váš domov dokonale zabydlíte.

Konec uniformní podobě prostoru okolo oken

Když se podíváte na vaše okna, nevidíte to, co byste si přáli. Dřevěné nebo kovové garnýže jsou obyčejné a smutné, nesou pouze záclony a nepřinášejí místnosti žádnou radost a inspiraci. To se ale může změnit. Když si vyrobíte vlastnoruční dekoraci, budete mít najednou v každé z místností originální prvky, které budou přesně podle vašeho gusta. Do výroby navíc můžete zapojit i děti. A garnýže zase budou veselé!

Zvonkohra nabídne hravost i potěšení

Vlastní zvonkohru není složité vyrobit. Potřebujete jen několik tenkých kovových tyčinek, ve kterých vyvrtáte malé díry. Následně celek můžete pomocí spreje na kovy natřít libovolnou barvou. Stačí jen zavěsit na rybářský vlasec k centrální části ze dřeva, a je hotovo. Zvonkohru můžete při každém průchodu jemně pohladit, ať se rozezní. Děti si mohou k vlastní zvonkohře povolat také různé kousky dřeva, nebo si k ní zavěsit peříčka z lesa.

Moře po celý rok

Dekorace ale nemusí být jen zvonivá. Kdo by nemiloval plážovou pohodu a sluneční svit, který si během letních měsíců můžeme vychutnat na březích moře. Až si budete tvořit tento skvost, přenesete se do vašeho oblíbeného letoviska kdykoliv budete chtít. Co budete potřebovat? Tenkou vrtačku, mušličky a provázek. Upevněte mušličky na provázek a celek zavažte ke garnýži. Konečně se budete doma cítit útulně a vzpomenete si na své nejoblíbenější části roka kdykoliv budete chtít.

Boho styl, to miluju

Také jste si zamilovali boho styl, který navazuje na odkaz hippies? Vytvořte si příjemnou dekoraci jen z peříček a motouzu. Vaše okno bude vypadat skvostně.

Už víte, kterou z dekorací si vyrobíte?

Spread the love

Related posts

Leave a Comment