Nebankovní hypotéka

Úvěr s vlastními pravidly. Takový, který jste ještě nezažili! Právě nebankovní hypotéka je velice výhodný finanční produkt, jenž na trhu nemá obdoby.

V čem je tak výjimečný?

V tomto případě úvěru musíte ručit nemovitostí. Za tu získáte až neuvěřitelných 70 % její odhadní ceny. Za odhad nic neplatíte. Získané peníze přitom můžete použít jakýmkoliv způsobem. Záleží jenom na vás, jak je využijete. Peníze můžete použít na bydlení, na koupi nemovitosti, domu nebo bytu, pozemku, či na opravy nebo rekonstrukce domácností. Jedná se o spotřebitelský úvěr, takže o něj mohou žádat všichni běžní občané. Ať už máte stabilní měsíční příjem nebo nemáte.

Hypotéka bez příjmu je dostupná pro každého. U podnikatelských úvěrů nenahlížíme do registrů, takže nevadí drobné ani větší záznamy v registrech dlužníků. Nevadí dokonce ani nízké daňové přiznání. Máte snad exekuce? I s tím si poradíme. Jsme zde od toho, abychom vám pomohli. V takovém případě se totiž nemůžete obrátit na banky, a proto jsou zde nebankovní společnosti. Zaměřujeme se na klienty individuálně, takže vám jistě dokážeme úvěr přizpůsobit na míru podle toho, jaké máte možnosti.

Bez starostí a zbytečných komplikací

Celé vyřízení je snadné a velice rychlé. Stačí k tomu pár fotografií vaší nemovitosti. Ty nám zašlete e-mailem a můžeme se vašim případem zabývat. Návrh vašeho řešení vám poskytneme zdarma a na začátku úplně nezávazně, takže se můžete kdykoliv ozvat. Dobu splatnosti si můžete sami libovolně naplánovat. Doba splatnost se pohybuje v rozmezí od jednoho roku až po dlouhých 30 let. Samozřejmostí jsou nízké měsíční splátky a nízký úrok podobný jako v běžné bance. Peníze můžete mít i do 24 hodin. Stačí si zažádat o expresní jednání. Jakmile podepíšete smlouvu, ihned vám dáme peníze. Je to naprosto jednoduché. Neděláme s tím žádné zbytečné komplikace.

S penězi můžete také zaplatit dluhy. Vhodné pro výplatu zástav a exekucí. Můžete také zvolit konsolidaci půjček, vymanit se z dluhů a spoustu dalšího.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment