Navštivte s dětmi Pohádkovou vesničku

Plánujete s dětmi rodinný výlet? Nebo dokonce menší dovolenou nebo či snad prodloužený víkend? A hledáte pro tento účel nějaké zajímavé a lákavé místečko, kde by se to nejen dětem, ale i vám líbilo a kam byste se v budoucnu třeba i rádi vrátili? V tom případě pro vás máme skvělý tip, kterému zaručeně neodoláte!

Skutečná Pohádková vesnička

Kdo by nemiloval pohádky! Jsou obrovským lákadlem jak pro malé děti, tak i pro dospělé. Co kdybychom vám teď řekli, že se do jedné pohádky můžete podívat? Sice ne do pohádky jako takové, ale do Pohádkové vesničky na Vysočině. Pohádková vesnička slouží především jako ubytování, takže pokud hledáte cíl pro rodinnou dovolenou, kratší pobyt nebo prodloužený víkend, určitě zavítejte právě sem!

V pohádkovém domečku

Pohádková vesnička rozhodně není pohádková jen tak pro nic za nic! Čeká tu na vás hned několik pohádkových domečků, ve kterých můžete společně s dětmi bydlet. Jak by se vám líbilo spát v domečku Budulínka, Sněhurky, Červené Karkulky nebo třeba Rumcajse? Všechny tyto domečky a samozřejmě i spousta dalších jsou vám k ubytování k dispozici a buďte si jisti, že spát v nich bude doslova pohádkový zážitek!

Třeba jen na výlet

Do Pohádkové vesničky můžete s dětmi i na výlet. Upozorňujeme ale, že domečky si v případě pouhého výletu nelze prohlédnout zevnitř, ba naopak pouze zvenčí. I tak to ale jistě bude kouzelný zážitek pro celou rodinu. Zúčastnit se můžete volné prohlídky bez programu, která je možná každý den od 10:00 hodin dopoledne do 18:00 hodin v podvečer. Další možností je prohlídka s komentářem a programem, která probíhá o víkendu a vybraných dnech po nutné rezervaci.

 

 

Spread the love

Related posts

Leave a Comment