Nářadí od Somaty s.r.o. vám zjednoduší život

Firma Somaty s.r.o. dostala v červnu roku 1999 certifikaci pro dovoz a distribuci nářadí Olfa. Dováží do České i Slovenské republiky. V nabídce najdete více než 400 druhů zboží, které se může pyšnit vysokou kvalitou a bezpečností. S Olfa nářadím budete spokojeni, vy, domácí kutilové ale i vy, profesionální řemeslníci.

Co mi Somaty s.r.o. nabízí?

Co všechno vám Olfa nářadí dokáže nabídnout? Prohlédněte si v nabídce řezací nože Olfa, kružítka, skalpely, nůžky a řezací podložky. Řezací nože Olfa najdete několika typů. Řezací nože s odlamovacími čepelemi či s nedělenou výměnnou čepicí vás uspokojí jak doma, tak i v zaměstnání. Dále se pak můžete zaměřit na nože s pevnou čepelí, která se brousí, nebo kruhové řezače. Nůž na sádrokarton vám usnadní zateplování, nůž na linoleum zase využijete při pokládání podlahy. Při pokládce koberce vám pomůže nůž na koberce od Olfa.

Nákupy jsou jednoduché

Nakupování Olfa je přes internet velmi snadné a nemusí být nuda. Zaregistrujte se přes webové stránky a staňte se běžným zákazníkem. Jednoduše můžete sledovat pohyb vašeho vybraného nářadí Olfa.

Somaty s.r.o. vám nabízí zboží na vysoké úrovni. Sami můžete sledovat, co s vaším zbožím děje.

Doplňky, které vám práci zjednoduší

Olfa nožům můžete také vybírat doplňky, bez kterých by vaše práce nemohla být dokončena. Takové pravítko vám rozhodně nesmí chybět. Ve výběru najdete hliníková pravítka s úchytem nebo průhledná pravítka z tvrzeného plastu. Doplňte si čepele do vašich nožů na polystyren či nozů na koberce.

Sami si vyzkoušejte, co je potřeba

Nůž na lino nebo nůž na sádrokarton si můžete snadno vyzkoušet na různých demonstracích nebo přímo předváděcích akcích u vás ve firmě. Nezní to skvěle? Všechny produkty, které vy si samy vyberte, budete mít k dispozici. Podívejte se na Olfa stránky.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment