Kam za adrenalinem ve druhé polovině léta?

Léto se nám přehouplo do své druhé poloviny a Vy máte pocit, že jste nestihli vše, co jste si před začátkem tohoto ročního období předsevzali? Možná by Váš volný čas mohl příjemně zpříjemnit zážitek z návštěvy ve Větrném tunelu.

Zažeňte nudu s indoor skydivingem

Indoor skydiving nadchne především všechny ty, kteří si nenechají ujít příležitost k vyzkoušení nejrůznějších adrenalinových zážitků. Pravděpodobně jste již jako malý kluk obdivoval práci parašutistů. Díky pobytu ve Větrném tunelu budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je snášet se volně jako pták. Stačí si zde www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving-2koupit voucher a vydat se do nejbližší indoor skydiving arény v České republice. Právě indoor skydiving totiž nabízí zažití omamného pocitu z volného pádu i bez padáku na zádech. V Praze Letňanech byla před několika lety postavena první skydiving aréna a stala se skutečnou raritou nejen v našich podmínkách, ale také široko daleko na východ. Proud vzduchu zde proudí o rychlosti až 280 km za hodinu. Samotní skydiveři připodobňují pocit ve volném pádu k létání na pomyslném vzduchovém polštáři. Nenechejte se déle pobízet a prožijte neopakovatelný pocit z volného létání ještě letošní léto!

Nepřehlédněte také další originální tipy na adrenalinové zážitky

Poukázku na indoor skidiving můžete pořídit stejně jako další dárky pro muže na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky. Právě tady najdete spoustu užitečných tipů na dárky pro muže a to ať už Vaše kamarády, tatínky, bratry nebo partnery. Žení se Vám v blízké době nejlepší kamarád nebo se blíží kulaté narozeniny Vašeho tatínka a Vy se nemůžete rozhodnout, který z nabízených zážitků by byl ten pravý ořechový? Nevadí. Firma na zážitky poskytuje také možnost koupě dárkových poukázek. Univerzální poukázky se pohybují v různých cenových relacích a udělají taktéž velkou radost. Obdarovaná osoba si pak sama zvolí zážitek, který ji bude nejvíce lákat.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment