Nakupujte za nejlepší ceny díky online letákům na Tipli

Patříte k těm, kteří si hlídají každou akci a rádi nakupují se slevou? Pak jistě znáte komplikované procházení papírových letáků, které chodí k vám do schránky. Obrovské listy se nevejdou na stůl a snadno v nich leccos přehlédnete. Zapomeňte tedy na papírová monstra a začněte akční letáky prohlížet online na jednom místě.

Všechny pěkně pohromadě je najdete na Tipli.cz, což je cashback portál, který lidem pomáhá šetřit. A to mimo jiné tak, že nabízí online letáky více než 115 obchodů. Pokud vás tedy mrzí, že některé obchody do domácností své nabídky nedodávají, nemusíte mít strach, s Tipli totiž o žádnou výhodnou akci nepřijdete.

Od supermarketů až k výběru dovolené

Zajímá vás, co nabízí nový Billa leták, nebo chcete koupit sportovní potřeby za co nejnižší cenu? Žádný problém! Na Tipli najdete přehledně do kategorií seřazené letáky supermarketů a hypermarketů, katalogy s módou a sportovním vybavením, aktuální letáky drogerií a lékáren i katalogy s dovolenými.

Letáky jsou dnes zkrátka k dostání na zboží všeho druhu – od tradičních supermarketů až po experty s elektrem či nábytkem. Člověk tak nemusí hledat letáky konkurenčních prodejců na různých místech, všechny ceny si může během pár minut porovnat na jediném portále.

S orientací ve světě slev vám pomůže také Letáková hlídka, která představuje největší taháky oblíbených supermarketů pro daný týden. Na Tipli vychází každou středu a dozvíte se v ní například, zda jsou vajíčka levnější v Penny letáku nebo letáku jiného řetězce.

Pohlídejte si akční nabídky a ještě získejte až 33 % zpět

Akčními letáky však výhody Tipli nekončí – svým registrovaným uživatelům poskytuje navíc také cashback. To znamená, že za každý nákup pomocí portálu získáte finanční odměnu. Nejenže si tak díky letákům vyberete ty nejlepší ceny, s cashbackem ušetříte dokonce nadvakrát. A to ve více než 750 partnerských obchodech.

Stačí se zdarma zaregistrovat na portále Tipli.cz a vybrat si produkt ve vašem oblíbeném obchodě. Podmínkou je prokliknout se na e-shop přes magické oranžové tlačítko “Nakoupit”. Poté již postupujete stejně jako při každé jiné online objednávce. Odměnou vám bude určité procento z nákupu, kdy vám nějaké korunky přistanou zpět na účtě.

S výběrem nábytku tak pomůže například SCONTO leták, díky kterému získáte skvělé kousky až o tisíce korun levněji. Tipli vám za online nákup v tomto obchodě dále vrátí až 5 %. A to hned poté, co obchodník potvrdí nákup. Nevybrali jste si ve SCONTO? Pak mrkněte třeba na JYSK leták nebo na leták ASKO. I v tomto obchodě na vás navíc čeká také cashback.

Cashback zkombinujete i s dalšími slevami, nejlepší je však na něm to, že se jedná o časově neomezenou nabídku. Tím se liší od běžných slev, protože nemusíte čekat na období výprodejů. S odměnami až do výše 33 % s ním lze totiž také výrazně ušetřit. Ať už se tak chystáte pořizovat jarní outfit, nebo si na podzim vybavit nově zrenovovanou kuchyň, při nákupech s Tipli rozhodně neprohloupíte.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment