Nakupujte ojeté vozy v kvalitním autobazaru. Ušetříte si starosti

Nákup vozu v autobazaru byl často označován za poměrně adrenalinový zážitek. Na druhou stranu ne každý má možnost pořídit si nový vůz, a tak to pro mnoho z nás byla jedna ze zkušeností, kterou bylo potřeba v životě absolvovat. Na druhou stranu je potřeba si uvědomit, že dnes již opravdu nejsou divoká 90. léta a přístup většiny renomovaných autobazarů se podstatně změnil. Nákup ojetého vozu už vás tak nemusí stát bezesné noci.

Máte možnost si vybírat

Důležité je samozřejmě zejména to, abyste neudělali špatný krok hned v úvodu, před samotným výběrem vozu. Nejprve si totiž musíte zvolit kvalitní autobazar. Největší výběr mají samozřejmě zákaznici z Prahy, kde není problém najít pražský autobazar s dobrými službami i přístupem k zákazníkům. Důležité je vybírat takový autobazar, kde je zřejmé, že se vám prodejce snaží poradit na míru vašim potřebám, nikoliv vám pouze prodat to, čeho se lidově řečeno potřebuje zbavit. Důležitá je rovněž vstřícnost, třeba s ohledem na podrobnější prohlídku technického stavu vozu. Dívejte se také na doplňkové služby, protože řada autobazarů vám může nabídnout třeba zajímavé možnosti financování, výhodné povinné ručení nebo havarijní pojištění.

Kvalitní autobazar prodává kvalitní prověřené vozy

Mnoho vám napoví také stav vozového parku, který v autobazaru najdete. Dobrý autobazar totiž samozřejmě zná původ prodávaných vozidel, který musí být samozřejmě legální. Kvalitní autobazary by vám také měly nabídnout možnost původ vozidla si ověřit. Dále je důležité, aby kupovaný vůz:

  • Byl v dobrém technickém stavu
  • Měl platnou STK

V současné době si dávejte pozor také na to, abyste nekoupili automobil, který má ve vlastnictví leasingová společnost. Vůz by samozřejmě neměl být také zatížen zástavním právem, což by vám mohlo způsobit v budoucnu značné problémy. Také proto je potřeba brát na původ vozu zvýšený zřetel.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment