Nadějná polská zpěvačka dobývá hudební scénu

Mladičká, teprve devatenáctiletá Patricie se sice do obecného povědomí dostala teprve nedávno, dosáhla však již mnoha úspěchů a jak se můžeme dozvědět z jejího Instagramu, rozhodně se ještě máme ohledně její kariéry na co těšit! Na Instagramu sdílí se svými fanoušky kromě plánů do budoucna i nějaké zákulisní informace ze své kariéry, proto pokud se o ní chcete dozvědět více, neváhejte její Instagram navštívit.

Každý jednou začínal

Patricie se k hudbě dostala již před několika lety. Zúčastnila se soutěže ibis.tu mieszka muzyka, kde se jí podařilo obsadit první místo. Stejného úspěchu dosáhla i v programu zabývajícím se hledáním skrytých polských talentů. Díky tomuto programu jménem Droga do Young Stars, který pořádá rádio Young Stars a label My Music, se Patricie dostala k psaní vlastní muziky i profesionálnějšímu natáčení videoklipu. Pořád se však jednalo jen o malé začátky a to až do té doby, než se Patricie ujal český hudební producent MarKo a nezačal pro ni psát text i hudbu písní. A že ví, jaké písničky pro Patricii napsat! Dokonale vystihl její energickou osobnost a muzikálnost, které se v písních odráží. Navíc dokázal využít Patriciin velký rejstřík i nádhernou sametovou barvu hlasu.

Slibná kariéra

Jisté je, že má Patricie slibně nakročeno k velký úspěchům. Na konci února nahrála a vydala klip ke svému singlu Now and Forever. Ke spolupráci na klipu si přizvala společnost Jakoby Films, která již má na svém kontě několik ocenění za klipy roku. Píseň je již teď k zakoupení na Spotify nebo například iTunes. Pokud si však chvíli počkáte, jistě nebudete litovat, protože se vám již brzy naskytne možnost pořídit si rovnou celé album! Ano, pod hudebním vydavatelstvím HightLight music již brzy Patricii vyjde první album, pojmenované právě po titulní písni Now and Forever. Nezbývá nám tedy, než Patricie popřát mnoho štěstí do budoucna a ať je její kariéra tak zářná jako doposud.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment