Nábytek na míru jako ideální řešení v interiéru

Šikmé stropy, nepravidelné tvary místností nebo jednoduše jen vyšší požadavky na kvalitu nábytku. To vše dohromady nebo zvlášť řeší většina těch, kteří hledají nábytek na míru. Vestavěné skříně na míru jsou velmi oblíbená záležitost a není se čemu divit. Pokud chcete maximálně využít prostor, který vám v domě či bytě zbývá pro úložné prostory, pak je to většinou jasná volba. Zejména ve chvíli, kdy se potýkáte s nedostatkem místa, je vestavný nábytek či nábytek na míru často i jediné řešení.

Ložnice snů

Nejčastěji se nábytek na míru týká právě ložnic. Jak si zajistit kvalitní spaní a zároveň dostatek úložných prostor? Ideální kombinací jsou vestavné skříně na míru doplněné ve stejném dekoru a stylu o postel s nočními stolky. Pryč jsou ty časy nevzhledných skříní doplněných o ještě méně pěkné úchytky. Dnešní design nahrává decentním barvám a bezúchytkovému systému. Velké vestavné moduly skříní mohou efektně doplnit pracovní místa s integrovaným osvětlením. Sestava skříní se tak odlehčí a stěna tak bude vypadat stylově a méně masivně. Klasické noční stolky mohou nahradit jen prodloužené postranní police u postele, jedná se moderní a oblíbené řešení.

Výběr správné matrace nepodceňte

Kvalita spánku je prioritou, proto je dobré doplnit postel o kvalitní lamelový rošt a na matraci je rozhodně také dobré nešetřit. Zvolit si tu správnou může být někdy opravdu oříšek. Matrace vždy vybírejte s ohledem na vaši tělesnou konstrukci a zdravotní stav. Při problémech se zády či klouby je určitě vhodné si matraci osobně vyzkoušet, než se rozhodnete ji koupit. Matrace by měla kopírovat tvar těl a přizpůsobit se mu, nikoliv naopak. Výběr té správné matrace proto určitě nepodceňte.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment