Na koho se obrátit, když je třeba vyřešit BOZP ve firmě?

Málokterý podnikatel ví, že na něj spadá povinnost vyřešit bezpečnost práce a požární ochranu ve firmě. Pokud by náhodou přišla kontrola ze státní správy, mohlo by v případě nevyřešeného BOZP a PO dojít k obrovským pokutám, které mohou mnohé podnikatele dostat i do krachu. Naštěstí si podnikatelé nemusí s bezpečností práce nebo s požární ochranou dělat těžkou hlavu. V současné době si k takovému účelu mohou najmout firmu, která se o zákonnou povinnost postará. Otázkou však je, do jakých rukou se vložit.

Jak jsme zmínili, na trhu je dnes mnoho firem, které se zaměřují na bezpečnost práce a požární ochranu. Otázkou tedy je, na jakou firmu se obrátit, abychom se nedostali do průšvihu a zároveň abychom ocenili kvalitní služby za skvělou cenu.

Podle čeho firmu vybírat?

Nejlépe se vždy udělá, pokud se bude dávat na recenze a reference na internetu. Lidé rádi vyjadřují svůj objektivní názor. Velmi rádi sdělují své negativní zkušenosti i pozitiva, s nimiž se setkali při spolupráci s firmou.

Když tedy dáte na kladné reference, které budou obsahovat zkušenosti stálých nebo minulých klientů, nevložíte se do rukou neférové společnosti.

Jaká firma má dobré reference na poskytování BOZP a PO?

Mezi firmy zaměřující se na bezpečnost práce a požární ochranu, které mají dobré reference od svých klientů, se řadí například firma Extéria s. r. o. , která svou oblíbenost navyšuje rovnou ve dvou zemích, a sice v České republice a také na Slovensku, kde se její pobočky taktéž rozšiřují rychlostí blesku. Mezi klady společnosti patří profesionální přístup a velmi nízké ceny, jež však nemají v žádném případě dopad na kvalitu služeb, která je velmi vysoká. Dalším plusem je také telefonická podpora, na kterou se mohou podnikatelé obrátit v případě, že něčemu nerozumí nebo že mají dotaz, s nímž nechtějí utíkat na nejbližší pobočku.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment