Muzeum piva i sexu potěší nejednoho muže. Kde se nachází?

Čas od času stojí za to vyrazit někam za poznáním. Vydat se můžete třeba do muzea. Myslíte, že jde o nudnou záležitost? Přesvědčíme vás, že cesta za novými poznatky může být nečekaně zábavná. Představíme vám několik takových muzeí, která rád navštíví nejeden muž.

Jaké místo by měl navštívit každý český chlap? Určitě muzeum piva!

K tradičním českým alkoholickým nápojům patří pivo. I když jeho obliba roste i mezi ženami, zůstává pivo stále spíše doménou mužů. Patříte také k milovníkům piva? Pak vás nadchne hned několik muzeí zlatavého moku, kde svůj oblíbený nápoj nejen blíže poznáte, ale rovněž jej ochutnáte.

Kam na prohlídku? 

V Česku najdete řadu muzeí zaměřených na pivo. Jedinečným zážitkem je třeba návštěva Pivovarského muzea v Plzni. Seznámíte se s historií vaření piva od starověku po současnost. Součástí prohlídky je samozřejmě i ochutnávka zlatavého moku.

Vypravíte-li se do Prahy, určitě navštivte Muzeum piva v Husově ulici. Čeká vás expozice věnovaná českému pivovarnictví s ochutnávkou několika druhů českých piv. Navíc si vyzkoušíte nalahvovat vlastní pivo. Za vidění rovněž stojí Pivovarské muzeum U Fleků v Křemencově ulici. Kromě historie vaření piva si prohlédnete i moderní pivovar, ochutnáte místní pivo, a také si můžete pořídit nějaký ten suvenýr. Prohlídka moderního pivovaru a expozice zaměřené na historii pivovarnictví jsou samostatné. Je nutné si termín prohlídky předem objednat.

Za zmínku stojí i turistický komplex v Žatci, který je věnován pěstování chmele i vaření piva. Najdete zde Chrám chmele a piva s řadou atrakcí (např. Chmelový orloj) a Chmelařské muzeum.

Chcete pikantnější prohlídku? Navštivte Sex Machines Muzeum!

Uvažujete-li o společném výletu s partnerkou, tak se vydejte do Prahy. V Melantrichově ulici poblíž Staroměstského náměstí se nachází Sex Machines Muzeum. Jak jeho název napovídá, je věnováno převážně sexuálním pomůckám. Kromě prohlídky erotických exponátů máte i možnost shlédnout španělské erotické filmy z počátku 20. stol. Muzeum je otevřeno denně od 10 do 23 hodin.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

One Thought to “Muzeum piva i sexu potěší nejednoho muže. Kde se nachází?”

  1. https://press-news.cz/
    […] přeborníky a co víc – jsme na statistická čísla právem hrdí. Kromě toho, že pivo dokáže v horkém dni příjemně osvěžit nebo nám ulevit od těžkostí v žaludku po […]

Leave a Comment