Módní trendy jara 2017! Co se bude nosit?

Pokud se zajímáte o módu, tak vás jistě zajímají módní trendy, které si pro nás módní návrháři na letošní jaro připravili. Zazáříte s asymetrickými délkami a střihy nebo s lesklými kousky (např. z textilie jako je lamé). V módě jsou také flitry či outfit ve street stylu. Poněkud extravagantně působí trend v podobě gumových sandálů. Co dalšího je právě módním hitem? To vám se dozvíte v článku.

Výrazná ramena jsou opět v módě

Módním trendem se stávají zvýrazněná ramena. Oproti minulosti jsou však vycpávky opravdu maxi. Jde spíše o extravagantní módní výstřelek, s nímž se patrně setkáme více na módních přehlídkách než na ulici.

Které barvy jsou in?

Zapomeňte na fádní černou! Hitem jara jsou barvy. Zvláště cool se na jaře stávají metalické odstíny, které mohou působit extravagantně a futuristicky. V módě je rovněž kanárkově žlutá či blankytně modrá či hráškově zelená. Méně provokativní jsou pastelové barvy, které působí jemně a navozují dobrou náladu. Pokud se nedokážete vzdát černé, tak volte černobílé modely s libovolným vzorem (např. puntíky, kostky, květiny). Budete cool, protože módním trendem jsou také výrazné vzory, potisky a nápisy.

Výrazné vzory jsou v kurzu

Kromě volby vhodné barevnosti věnujte u outfitu pozornost výběru módních vzorů. V kurzu jsou obecně výrazné vzory (zvláště květinové a zvířecí). Okouzlující však budete i v kostkovaném outfitu. Mezi trendy vzory patří rovněž ty využívající asymetrických prvků.

Noste sukni!

Pokud převážně preferujete kalhoty, tak je pro změnu vyměňte za sukni. S postupným nárůstem venkovní teploty jsou mnohem pohodlnější než kalhoty. V módě jsou především řasené a plisované modely. Řasené neboli volánová sukně nejvíce sluší ženám s chlapeckou postavou. Dodávají jim ženskost. Řasenou sukni lze zkombinovat s upnutým tričkem i volnější halenkou. Svůj outfit dovedete k dokonalosti správným výběrem bot. K řasené sukni se hodí např. balerínky či sandály na klínku. Plisované sukně zase sluší především ženám s úzkým pasem a vypadají skvěle s upnutým topem a výrazným páskem. Při výběru obuvi k plisované sukni upřednostněte lodičky či jiné boty na vysokém podpatku.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment